«Чароліна. Том 3. Моє фантастичне походження» Паола Антіста

«Чароліна. Том 3. Моє фантастичне походження» Паола Антіста

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
241 переглядів
241 переглядів

Короткий зміст книги «Чароліна. Том 3. Моє фантастичне походження» Паоли Антісти (анотація)

Навчання криптозоології ніколи не було легким, а надто коли є загроза перетворитися на крихку скляну статую… Чароліна та інші студенти викрили особу зловмисника, але не зуміли розкрити ні його мотивів, ні як йому взагалі це вдалося, а тепер шукай вітра в полі…

Дівчинку турбує, що дивовижну істоту бачить тільки вона. Вочевидь, це поганий знак. Можливо, навіть дуже поганий… Чароліна вивчає свій дар та вчиться ним керувати і водночас краще пізнає себе.

Зараз в неї та інших студентів-криптозоологів нове завдання — вилікувати нового пацієнта. З таким вони ще не стикалися. Чи вистачить їм сил та вмінь, щоб розкрити ще одну таємницю цього дивовижного острова?


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Чароліна. Том 3. Моє фантастичне походження» Паоли Антісти та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Чароліна. Том 3. Моє фантастичне походження» Паоли Антісти: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Чароліна. Том 3. Моє фантастичне походження» Паоли Антісти і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чароліна. Том 3. Моє фантастичне походження» Паоли Антісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *