«Чари» Марко Вовчок

«Чари» Марко Вовчок

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
646 переглядів
646 переглядів

Про книгу «Чари» Марко Вовчок

Чи подобаються вам твори на тему «любовного трикутника»? Якщо відповідь ствердна, тоді оповідання Марка Вовчка «Чари» прийдеться вам до смаку. У центрі сюжету – типовий «любовний трикутник»: головна героїня Хима закохалася у юнака на ім’я Тимош, однак він сватає іншу…

Що робити засмученій дівчині? Як змінити цю ситуацію? Їй допомагає знахарка, яка перетворює Химу на відьму. Тепер дівчина володіє магічними здібностями, що відкривають їй шлях до сердець двох закоханих. Ціль досягнута – Тимош розлучається з Оленою, та чи знайде щастя задоволена таким фіналом Хима?

Книга «Чари» з наявними в ній елементами народної фантастики має романтично-баладний характер. Авторка майстерно змалювала сюжетну лінію та характери персонажів, підкреслюючи страждання обманутої дівчини, яка зважилася на відчайдушний крок.

На сайті нашої електронної бібліотеки можна скачати книгу «Чари» Марка Вовчка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) та прочитати її з будь-якого мобільного пристрою.

Також ви маєте змогу читати онлайн книгу «Чари» Марка Вовчка українською мовою на нашому сайті електронних книг. Пориньте у драматичну історію кохання та відчуйте усю гаму почуттів, що переживають персонажі твору.

Скачати безкоштово книгу «Чари» Марко Вовчок

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чари» Марко Вовчок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *