«Чари» Даніела Стіл

«Чари» Даніела Стіл

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
8702 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Чари» Даніели Стіл (анотація)

Даніела Стіл – легендарна авторка ліричних романів, кожна книга якої відразу стає бестселером. Роман “Чари” – чергова пронизлива історія, що об’єднала під однією обкладинкою долю трьох пар. Скачати й читати її буде особливо цікаво тим, хто хоче проникнутися атмосферою Парижу з його історіями драматичного кохання та пристрасті, сімейними інтригами та лабіринтами непорозумінь.

Ласкаво просимо на вишукану Білу вечерю, яку письменниця влаштовує на перших сторінках роману. Одна з найбільш витончених традицій культурного Парижу стає зав’язкою та початком нових стосунків головних героїв. Париж – саме те місто, де на вас чекає магія кохання…

У кожної з пар, які опиняються в центрі сюжету книги “Чари”, своя драма, проте їх об’єднують чари, які дарує їм кохання. Через цю магію життя головних героїв перетворюється у строкатий калейдоскоп, де знайшлося місце і протистоянню в родинному бізнесі, і зраді, і несподіваним вихилясам долі. Тільки той, хто зможе витримати всі випробування, буде мати право на щастя.

Легковажний Грегоріо у пориві пристрасті залишає свою дружину заради коханки, проте за іронією долі опиняється на самоті, та ще й з новонародженою дитиною на руках. Які несподіванки чекають на молодого батька без жодної підтримки?

Жан-Філіп залишає дружину Валері на один рік та їде працювати до Пекіну, де на нього чекає перспективна посада. Через деякий час до Валері залицяється впливовий чоловік, якого не зупиняє сімейний статус жінки. Який вибір зробить Валері та як його наслідки торкнуться всіх трьох?

52-річна вдова Шанталь думала, що кохання для неї назавжди закрито. Проте раптово вона зустрічає привабливого молодого чоловіка, який так, як і жінка, живе і дихає творчістю. Якими відтінками заграє кохання, що так раптово спалахнуло між двома самотніми людьми?

Даніела Стіл ніби відкриває для читача невеличку щілину, щоб він побачив усі відвертості життя головних героїв. У той же час у кожного персонажа книги “Чари” є свої “скелети в шафі” – письменниця постійно дивує неочікуваними подробицями їх життя, намірами та діями, які начебто не вписуються у змальовані характери. Саме в цьому і виявляється життя – ніколи до кінця не знаєш, яка людина знаходиться поруч з тобою і на що вона здатна.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Чари» Даніели Стіл українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Чари» Даніели Стіл українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чари» Даніели Стіл

Одна відповідь до “Чари”

  1. Катерина Катерина сказав:

    Завдяки книзі Чари мені на мить здалося, що я знаходжусь у найромантичномій країні світу – у Франції. Це справді неземні відчуття, загалом я отримала приємне окрилення від кохання, яким просочено цей роман. Рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *