«Час магії. Золотий міст. Книга 2» Єва Феллер

«Час магії. Золотий міст. Книга 2» Єва Феллер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
734 переглядів
734 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Час магії. Золотий міст. Книга 2» Єви Феллер (анотація)

Минуло півтора року після першого стрибка Анни в минуле. За цей час її залучили до складу вартових часу, й вона разом зі своїм коханим Себастьяно мандрує в різні часи, щоб виконувати важливі доручення Старійшин.

Та цього разу завдання виявилося нелегким: їхнього Старійшину Хосе поранено, Себастьяно застряг у минулому й утратив пам’ять, — тож Анні доведеться самотужки владнати всі справи.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Час магії. Золотий міст. Книга 2» Єви Феллер українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Час магії. Золотий міст. Книга 2» Єви Феллер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *