«Час мого життя» Сесілія Ахерн

«Час мого життя» Сесілія Ахерн

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
913 переглядів
913 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Час мого життя» Сесілії Ахерн (анотація)

Уявіть собі, що ваше життя має фізичну оболонку та може постати перед вами у вигляді звичайної людини. Яким би ви його побачили? Цікаве і неоднозначне питання, але Люсі, головна героїня роману «Час мого життя», ніколи над цим не замислювалася – вона просто отримала такий дарунок долі. Цим твором Сесілія Агерн натякнула всім жінкам: подивіться всередину себе та уявіть, що ваші думки, емоції та почуття матеріалізувалися. Що б ви побачили?

Люсі тридцять років, проте її важко назвати щасливою та самодостатньою жінкою. Від неї нещодавно пішла кохана людина, і її життя розділилося навпіл – до і після. З появою гіркої самотності Люсі розуміє, що її душевна рівновага кудись зникла, проте жінка твердо вирішує переконати саму себе в зворотному.

Незважаючи на свій біль та депресію, вона продовжує робити вигляд, що в неї все добре. Ця гра на публіку ще більше заплутує Люсі, і вона розуміє: вона має позбутися цієї брехні, але в неї не вистачає сміливості. І нарешті саме Життя робить їй крок назустріч.

Книга «Час мого життя» – це інтригуюча історія, зіткана з тонкого полотна брехні і правди, кохання і ненависті, омріяних ілюзій і гірких реалій. Головна героїня починає отримувати листи від загадкового чоловіка, проте не поспішає їх відкривати, ніби розуміючи, що знайде в них болючі одкровення.

Ким він виявиться, цей незграбний чоловік, який має вигляд невдахи? Чи зустрінеться з ним Люсі, чи подивиться в його очі? З кожною сторінкою книги виникає все більше запитань, і читач поступово заплутується в сюжеті як головна героїня в своєму лабіринті брехні. Але вихід часто знаходиться саме там, де його не чекаєш…

Рекомендуємо скачати «Час мого життя» Сесілії Агерн, в першу чергу, тим, хто не може розібратися в своїх почуттях та емоціях, кому бракує сміливості розкрити свою душу. Також вона буде корисною тим, хто хапається за минуле та не хоче помічати навколо себе теперішнього, здатного принести щастя. Сюжет цієї книги доводить: в цьому і полягає порятунок, який не завжди дається легко. Усі бажаючі знайдуть цей твір в нашій віртуальній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Також гості нашого сайту можуть читати онлайн цей мотивуючий роман безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Час мого життя» Сесілії Ахерн українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Час мого життя» Сесілії Ахерн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *