«Час (не) лікує…» Крістіна Жиглата

«Час (не) лікує…» Крістіна Жиглата

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
30 переглядів
30 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Час (не) лікує…» Крістіни Жиглатої (анотація)

– Навіщо ти це робиш, Маша? Ми провели разом ніч, а тепер, як нічого не бувало, ти йдеш зустрічати свого хлопця!
– А що ти хотів Вадим? Продовження стосунків, почуттів, кохання? – кидаю саркастично. – Забудь про це! Ти надто старий для мене…Не підходиш. Мені потрібний справжній чоловік… Сильний, розумний, гарний! А ти… Нікчема! – повторюю його слова, якось сказані мені.
– Значить, це твоя помста?
– Ні… Я просто хотіла перевірити, заради чого так убивалася п’ять років тому… І знаєш… Не вразив! Даремно плакала! – кидаю сухо та помічаю, як Вадим щільно стискає щелепу. Злиться. – Забудь про все, що було… Я йду до Домініка і буду з ним!
Чоловік вмить виявляється біля мене, охоплює мою талію і закидає собі на плече.
– Так, ні чорта подібного! – гарчить і несе до своєї машини.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Час (не) лікує…» Крістіни Жиглатої українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Час (не) лікує…» Крістіни Жиглатої

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *