«Час жити і час помирати» Еріх Марія Ремарк

«Час жити і час помирати» Еріх Марія Ремарк

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1614 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Час жити і час помирати» Еріха Марії Ремарка (анотація)

Книгу «Час жити і час помирати» Еріха Марії Ремарка було вперше опубліковано у 1954 році. Роман має антивоєнний характер, а події, про які у ньому розповідається, відбуваються у 1944 році, коли німці відступають з території СРСР. У центрі сюжету знаходиться Ернст Гребер. Він приїжджає додому зі Східного фронту у відпустку, але бачить страшну картину – вулиці, якими він ходив усе своє життя, виглядають інакше, бо навколо руїни будинків.

Знайти батьків у цьому хаосі виявляється дуже непросто, а поки головний герой їх шукає, він зустрічає Елізабет. Тепер вона симпатична 20-річна дівчина, а Гребер пам’ятає її ще маленькою дівчинкою. Він дізнається, що у її квартирі тепер живуть нацисти, займаючи аж дві кімнати. Ернст і Елізабет починають спілкуватись частіше і дуже швидко зближуються і закохуються один в одного.

Все відбувається стрімко, бо такий час – ніхто не знає, скільки йому ще доведеться прожити, тому й емоції у людей виникають швидко. Головні герої також розуміють, що часу у них може бути обмаль, тому й хочуть зробити якомога більше. Наприклад, одружитись. Та чи встигнуть вони це зробити?

За ті дні, поки Гребер знаходиться у рідному місті, він встигає не лише знайти кохання і відчути себе хоч трохи щасливим, але й стати свідком жахливих подій, які неможливо забути. А коли відпустка закінчується, він повертається на фронт… А чим завершується вся історія, краще дізнатись, прочитавши роман повністю.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Час жити і час помирати» Еріха Марії Ремарка українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Час жити і час помирати» Еріха Марії Ремарка українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Час жити і час помирати» Еріха Марії Ремарка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *