«Чаша» Олександр Скороход

«Чаша» Олександр Скороход

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Чаша» Олександр Скороход

Повість «Чаша» – невеликий, але насичений твір пригодницько-філософського характеру про відчайдушного хлопця, який вирішив осягнути неосяжне та кинути виклик усьому всесвіту. Олександр Скороход запрошує читача разом з головним героєм здійснити захоплюючу та небезпечну мандрівку до самого серця Кримських гір, щоб знайти давню Візантійську реліквію – загадкову Чашу, що дасть відповідь на багато вічних запитань.

Студент медичного інституту Максим виявився впертим та сміливим юнаком – він зміг забратися на скелю, з якої на його очах зірвалися три досвідчених альпіністи. А потім сталося неймовірне – хлопець зник серед гірських ущелин, розчинився в їхній величі.

Затамувавши подих, гори слідкували за єдиною людиною, яка наважилася на таке божевілля. Вони були майже готові відкритися перед Максимом та подарувати йому свій найцінніший скарб, проте все-таки вирішили ще раз перевірити юнака на міцність і витримку.

Сонячне узбережжя Криму перетвориться на жахливу пастку, де майже неможливо сперечатися з природними силами. Чи витримає Максим? Чи знайде він Чашу, мудрість якої ллється через край?

У книзі «Чаша» органічно переплітаються дві частини: пригодницький сюжет, що змушує читача затамувати подих від напруження, і філософські міркування головного героя, в голові якого постійно проносяться думки про стосунки людини і цілого всесвіту, про витоки суспільної моралі, про сенс буття та багато іншого.

Ці ліричні відступи у книзі стримують надмірне напруження читача та занурюють його у власні спогади, перемоги та поразки, особисті пошуки. Максим також шукає себе, прислухаючись до свого серця та щирих емоцій. Тільки тут, в оточенні гір, він може бути чесним і відвертим із самим собою.

Візантійська реліквія, на яку полює головний герой, є уособленням сенсу нашого життя – такого ж примарного і не до кінця зрозумілого. Мабуть, юнак здійснить надзвичайне – знайде те, до чого прагне кожен з нас, і дасть зробити з цієї чаші хоч один ковток.

Пропонуємо вам читати онлайн цю книгу на нашому сайті абсолютно безкоштовно та без реєстрації. Також ви можете скачати «Чаша» Олександра Скорохода у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Чаша» Олександр Скороход

Завантажити книгу «Чаша» у форматі:

Рекомендації

Відьомські війни
Відьомські війни Віта Зайченко
Вогонь
Вогонь Алла Марковська
Сірий
Сірий Тарас Титорчук
Офіцер із Стрийського парку
Офіцер із Стрийського парку Андрій Анатолійович Кокотюха

Відгуки на книгу «Чаша» Олександр Скороход