«Чаша» Олександр Скороход

«Чаша» Олександр Скороход

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
456 переглядів
456 переглядів

Про книгу «Чаша» Олександр Скороход

Повість «Чаша» – невеликий, але насичений твір пригодницько-філософського характеру про відчайдушного хлопця, який вирішив осягнути неосяжне та кинути виклик усьому всесвіту. Олександр Скороход запрошує читача разом з головним героєм здійснити захоплюючу та небезпечну мандрівку до самого серця Кримських гір, щоб знайти давню Візантійську реліквію – загадкову Чашу, що дасть відповідь на багато вічних запитань.

Студент медичного інституту Максим виявився впертим та сміливим юнаком – він зміг забратися на скелю, з якої на його очах зірвалися три досвідчених альпіністи. А потім сталося неймовірне – хлопець зник серед гірських ущелин, розчинився в їхній величі.

Затамувавши подих, гори слідкували за єдиною людиною, яка наважилася на таке божевілля. Вони були майже готові відкритися перед Максимом та подарувати йому свій найцінніший скарб, проте все-таки вирішили ще раз перевірити юнака на міцність і витримку.

Сонячне узбережжя Криму перетвориться на жахливу пастку, де майже неможливо сперечатися з природними силами. Чи витримає Максим? Чи знайде він Чашу, мудрість якої ллється через край?

У книзі «Чаша» органічно переплітаються дві частини: пригодницький сюжет, що змушує читача затамувати подих від напруження, і філософські міркування головного героя, в голові якого постійно проносяться думки про стосунки людини і цілого всесвіту, про витоки суспільної моралі, про сенс буття та багато іншого.

Ці ліричні відступи у книзі стримують надмірне напруження читача та занурюють його у власні спогади, перемоги та поразки, особисті пошуки. Максим також шукає себе, прислухаючись до свого серця та щирих емоцій. Тільки тут, в оточенні гір, він може бути чесним і відвертим із самим собою.

Візантійська реліквія, на яку полює головний герой, є уособленням сенсу нашого життя – такого ж примарного і не до кінця зрозумілого. Мабуть, юнак здійснить надзвичайне – знайде те, до чого прагне кожен з нас, і дасть зробити з цієї чаші хоч один ковток.

Пропонуємо вам читати онлайн цю книгу на нашому сайті абсолютно безкоштовно та без реєстрації. Також ви можете скачати «Чаша» Олександра Скорохода у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Чаша» Олександр Скороход

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чаша» Олександр Скороход