«Часодійна книга» Наталія Щерба

«Часодійна книга» Наталія Щерба

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4647 переглядів
4647 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Часодійна книга» Наталії Щерби (анотація)

Книга «Часодійна книга» написана такою відомою письменницею, як Наталія Щерба. Твір є підсумком всіх інших частин циклу «Часодії». Розповідь в цій книзі ведеться від імені Родіона Хардіуса або Астаріуса, прадідуся Василини у вигляді щоденника. Автор в передмові розповідає, що в його секретних записах мається «неймовірно довга та дуже загадкова історія».

На самому початку щоденника Хардіус оцінює шанси кожного ключника на трон Часу та розміщує короткий цікаве досьє на претендентів Часового кола: Феша, Маара, Маркуса, Діани, Марішка, Норта, Яріс, Василини, Ніка, Захарри, Дейл, Рока. Далі йдуть «Історії часодіїв», з яких ми дізнаємося багато нового про життя Нортона-старшого, Костянтина Лазарева, батьків Феша та інших. Також Хардіус ділиться своїми улюбленими легендами Ефлари, основним принципом пристрою Часолиста, а також розповідає про незвичайних ефларських тварин.

Якщо вам цікаво дізнатись ще більше історій із життя Часодіїв, тоді починайте читати онлайн книгу «Часодійна книга» Наталією Щербою українською мовою. Цей твір — справжній подарунок для любителів чарівної серії «Часодії», оскільки ще раз занурює читачів у незвичайні пригоди, які будуть траплятись з головними героями.

Скачати книгу «Часодійна книга» Наталією Щербою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна за допомогою нашого ресурсу електронних книг.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Часодійна книга» Наталії Щерби та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Часодійна книга» Наталії Щерби: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Часодійна книга» Наталії Щерби і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Часодійна книга» Наталії Щерби

3 відповіді до “Часодійна книга”

  1. Дарина Дарина сказав:

    Обожнюю цей цикл

  2. Іванка Іванка сказав:

    Ох, як мені вже хочеться знову перечитати Часодійну книгу, так інтересно зануритись в щоденник, думки іншої людини. Багато нових секретів відкрилось, та ще не межа. Це справжній скарб, рекомендую 5 з 5.

  3. Марія Марія сказав:

    «Часодійна книга» відкрила для мене справжні таємниці чаклунського світу. Мені здається, що тут є все і незвичайні пригоди та чарівні відкриття. Загалом книга дуже сподобалась, раджу скачати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *