«Часодійна книга» Наталя Щерба

«Часодійна книга» Наталя Щерба

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
235 переглядів
235 переглядів

Про книгу «Часодійна книга» Наталії Щерби

Книга «Часодійна книга» написана такою відомою письменницею, як Наталія Щерба. Твір є підсумком всіх інших частин циклу «Часодії». Розповідь в цій книзі ведеться від імені Родіона Хардіуса або Астаріуса, прадідуся Василини у вигляді щоденника. Автор в передмові розповідає, що в його секретних записах мається «неймовірно довга та дуже загадкова історія».

На самому початку щоденника Хардіус оцінює шанси кожного ключника на трон Часу та розміщує короткий цікаве досьє на претендентів Часового кола: Феша, Маара, Маркуса, Діани, Марішка, Норта, Яріс, Василини, Ніка, Захарри, Дейл, Рока. Далі йдуть «Історії часодіїв», з яких ми дізнаємося багато нового про життя Нортона-старшого, Костянтина Лазарева, батьків Феша та інших. Також Хардіус ділиться своїми улюбленими легендами Ефлари, основним принципом пристрою Часолиста, а також розповідає про незвичайних ефларських тварин.

Якщо вам цікаво дізнатись ще більше історій із життя Часодіїв, тоді починайте читати онлайн книгу «Часодійна книга» Наталією Щербою українською мовою. Цей твір — справжній подарунок для любителів чарівної серії «Часодії», оскільки ще раз занурює читачів у незвичайні пригоди, які будуть траплятись з головними героями.

Скачати книгу «Часодійна книга» Наталією Щербою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна за допомогою нашого ресурсу електронних книг.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Часодійна книга» Наталії Щерби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *