«Часове серце» Наталя Щерба

«Часове серце» Наталя Щерба

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
202 переглядів
202 переглядів

Про книгу «Часове серце» Наталії Щерби

Книга «Часове серце» написана такою відомою письменницею, як Наталія Щерба. Твір входить у цикл «Часодії» під номером два.

Головній героїні оповідання Василині знову доводиться опинитись на нашій планеті. Разом з іншими володарями семи Часових Ключів вона має виконати важливу місію. Героїня чекає поки почнеться цвітіння загадкового Пурпурового Квіту, адже лише він може допомогти врятувати Ефлару та Землю від неминучого зіткнення. Але володарям Часових Ключів протистоїть їх затятий ворог Дух Астрагор, у якого є власні плани на це цвітіння. Тільки він знає таємницю Пурпурового Квіту та те, яке закляття кружляє над Чорноключем, який знаходиться у головної героїні.

Якщо вам цікаво, що чекає на володарями семи Часових Ключів, тоді починайте читати онлайн книгу «Часове серце» Наталією Щербою українською мовою. Разом з автором ви зануритесь в неймовірний світ пригод, який буде вабити вас аж до останньої сторінки твору.

Скачати книгу «Часове серце» Наталією Щербою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна за допомогою нашого ресурсу електронних книг.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Часове серце» Наталії Щерби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *