«Часове серце» Наталія Щерба

«Часове серце» Наталія Щерба

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3039 переглядів
3039 переглядів

Короткий зміст книги «Часове серце» Наталії Щерби (анотація)

Книга «Часове серце» написана такою відомою письменницею, як Наталія Щерба. Твір входить у цикл «Часодії» під номером два.

Головній героїні оповідання Василині знову доводиться опинитись на нашій планеті. Разом з іншими володарями семи Часових Ключів вона має виконати важливу місію. Героїня чекає поки почнеться цвітіння загадкового Пурпурового Квіту, адже лише він може допомогти врятувати Ефлару та Землю від неминучого зіткнення. Але володарям Часових Ключів протистоїть їх затятий ворог Дух Астрагор, у якого є власні плани на це цвітіння. Тільки він знає таємницю Пурпурового Квіту та те, яке закляття кружляє над Чорноключем, який знаходиться у головної героїні.

Якщо вам цікаво, що чекає на володарями семи Часових Ключів, тоді починайте читати онлайн книгу «Часове серце» Наталією Щербою українською мовою. Разом з автором ви зануритесь в неймовірний світ пригод, який буде вабити вас аж до останньої сторінки твору.

Скачати книгу «Часове серце» Наталією Щербою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна за допомогою нашого ресурсу електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Часове серце» Наталії Щерби українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Часове серце» Наталії Щерби

2 відповіді до “Часове серце”

  1. Олексії Олексії сказав:

    Де скачати книгу Часове серце українською мовою?

  2. Ярина Ярина сказав:

    Я прочитала книжку «Часове серце» лише за декілька днів. Не дивлячись на те, що ця книга написана більш для читачів підліткового віку, я також змогла поринути у фантастичні пригоди. Виявляється це вже друга книга, тепер піду шукати на сайті першу частину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *