«Чекай удома, коли повернуся» Ельчин Сафарлі

«Чекай удома, коли повернуся» Ельчин Сафарлі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
878 переглядів
878 переглядів

Про книгу «Чекай удома, коли повернуся» Ельчина Сафарлі

Інколи нам всім потрібна психотерапія душі. Зануритись в себе, поплакати, переосмислити та зробити ревізію своїх цінностей. Розсипатись в порох, щезнути з радарів. А після народитись знову. Як Фенікс. І зробити рішуче крок уперед… 

Книга «Чекай удома, коли повернуся» Ельчін Сафарлі – зворушлива історія батька, який пише листи своїй померлій донечці. Вона западає в душу з перших сторінок. Адже не даремно твори цього східного автора розбираються на цитати, як гарячі пиріжки. 

Любов, надія, щастя, печаль, біль, розлука – з цього складається наше життя. І як би не було іноді тяжко, воно прекрасне! 

Радимо читати онлайн книгу «Чекай удома, коли повернуся» Ельчін Сафарлі українською мовою та отримати релакс для душі. Тут кожний розділ, як маленька історія, в яку автор вклав свою душу. 

«Їдь до моря та віддай хвилям свою печаль». Хто б відмовився від такого напуття від близької людини? Проста цитата з твору, а як чіпляє! 

Якщо ви перебуваєте в пошуках себе, або просто потребуєте теплої розмови, радимо скачати книгу «Чекай удома, коли повернуся» Ельчін Сафарлі безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Духмяне какао з зефірками буде дуже доречним під час читання.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чекай удома, коли повернуся» Ельчина Сафарлі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *