«Чекай удома, коли повернуся» Ельчин Сафарлі

«Чекай удома, коли повернуся» Ельчин Сафарлі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5017 переглядів
5017 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Чекай удома, коли повернуся» Ельчина Сафарлі (анотація)

Інколи нам всім потрібна психотерапія душі. Зануритись в себе, поплакати, переосмислити та зробити ревізію своїх цінностей. Розсипатись в порох, щезнути з радарів. А після народитись знову. Як Фенікс. І зробити рішуче крок уперед… 

Книга «Чекай удома, коли повернуся» Ельчін Сафарлі – зворушлива історія батька, який пише листи своїй померлій донечці. Вона западає в душу з перших сторінок. Адже не даремно твори цього східного автора розбираються на цитати, як гарячі пиріжки. 

Любов, надія, щастя, печаль, біль, розлука – з цього складається наше життя. І як би не було іноді тяжко, воно прекрасне! 

Радимо читати онлайн книгу «Чекай удома, коли повернуся» Ельчін Сафарлі українською мовою та отримати релакс для душі. Тут кожний розділ, як маленька історія, в яку автор вклав свою душу. 

«Їдь до моря та віддай хвилям свою печаль». Хто б відмовився від такого напуття від близької людини? Проста цитата з твору, а як чіпляє! 

Якщо ви перебуваєте в пошуках себе, або просто потребуєте теплої розмови, радимо скачати книгу «Чекай удома, коли повернуся» Ельчін Сафарлі безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Духмяне какао з зефірками буде дуже доречним під час читання.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Чекай удома, коли повернуся» Ельчина Сафарлі українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чекай удома, коли повернуся» Ельчина Сафарлі

Одна відповідь до “Чекай удома, коли повернуся”

  1. Мар'яна Мар'яна сказав:

    «Чекай удома, коли повернуся» історія яка змусила мене переосмислити своє життя. В мойому дитинстві не було батька, але мені завжди хотілось написати йому листа. Тут зовсім інша ситуація — батько пише листи донці. Книга неймовірно ніжна та добра, раджу скачати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *