«Чемні дівчатка потрапляють у Рай, погані – куди забажають» Уте Ергардт

«Чемні дівчатка потрапляють у Рай, погані – куди забажають» Уте Ергардт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3414 переглядів
3414 переглядів

Про книгу «Чемні дівчатка потрапляють у Рай, погані – куди забажають» Уте Ергардта

Ти народилася дівчинкою? Вітаємо! Разом з купою приємних речей на кшталт рожевих спідничок, червоного манікюру, мереживної білизни, шопінгу, салонів краси та інших благ, ти отримала клеймо у вигляді слова «повинна». Від самого народження і до смерті ти тепер повинна: бути доброю, чемною, вихованою, цнотливою, ніжною, дбайливою, повинна народжувати дітей, годити чоловікові, бути сильною, не сперечатися, опікуватися ближніми, в тому числі двоюрідним дідусем. І цей список повинностей можна продовжувати ще довго… 

Радимо читати онлайн книгу «Чемні дівчатка потрапляють у Рай, погані – куди забажають» Уте Эргардт українською мовою та переосмислити деякі кліше відносно жінки, сформовані у суспільстві. 

Як би ми не кричали про емансипацію та фемінізм, не так то легко позбутися установ, закладених у жіночу свідомість протягом поколінь. Автор книги «Чемні дівчатка потрапляють у Рай, погані – куди забажають» показує на реальних прикладах, що жінки, які не бояться прислухатися до своїх бажань та кидають виклик суспільству, досягають неабияких висот. В чому їх секрет успіху?

Скачати книгу «Чемні дівчатка потрапляють у Рай, погані – куди забажають» Уте Эргардт безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Читати буде корисно як молодим дівчатам, так і дамам поважного віку – кожна знайде тут корисні поради для себе.

Скачати безкоштово книгу «Чемні дівчатка потрапляють у Рай, погані – куди забажають» Уте Ергардта українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чемні дівчатка потрапляють у Рай, погані – куди забажають» Уте Ергардта

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *