«Черчілль. Біографія» Себастьан Хафнер

«Черчілль. Біографія» Себастьан Хафнер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
379 переглядів
379 переглядів

Про книгу «Черчілль. Біографія» Себастьана Хафнера

Вінстон Черчілль – одна з найбільш масштабних і впливових історичних постатей XX століття. Він був не лише яскравим і успішним політиком в найважчий для Британії і всієї Європи час, а й талановитим письменником, який отримав Нобелівську премію з літератури.

Німецький історик Себастіан Гаффнер надає унікальну можливість впритул наблизитись до політичного, суспільного й особистого життя цієї легендарної людини, стати свідком перемог і поразок британського прем’єр-міністра, познайомитися з його творчістю. Завдяки тому, що автор перебував з 1938 по 1954 роки в Лондоні, він напрацював достатньо матеріалу для своєї книги «Черчілль. Біографія».

Політична кар’єра Вінстона Черчілля почалася задовго до Другої світової війни – вже в тридцяті роки минулого століття він був відомим політичним діячем. Свою суспільну діяльність наприкінці тридцятих років він пов’язував з боротьбою проти фашизму, відразу став одним з очільників антигітлерівської коаліції.

Здавалося б, в шістдесят п’ять років годі й думати про нові політичні звершення. Але в 1940 році Черчілль зробив потужний стрибок назустріч перемозі, витягнувши свою країну з воєнної прірви. У книзі ви знайдете цікаві факти з життя великого політика, його особисті переживання, пригоди та відкриття цієї багатогранної людини, яка вивела всесвітню історію на новий рівень.

Документальна праця «Черчілль. Біографія» доповнюється двома «бонусними» додатками – стислим біографічним довідником з основними датами найголовніших життєвих звершень Черчілля та добіркою літературних творів талановитого політика. Якщо ви вирішите читати онлайн цю книгу, ви зазирнете в родину Черчілля, дізнаєтеся про особливості його походження, роки дитинства й юнацтва, передумови суспільної активності й політичної діяльності. Окрім того, ця праця розширить горизонти сприйняття історичних реалій XX століття та допоможе сформувати об’єктивну оцінку Другій світовій війні.

Якщо ви вирішите скачати «Черчілль. Біографія» Себастіана Гаффнера, завітайте до нашої віртуальної бібліотеки. Наші відвідувачі мають можливість отримати електронні матеріали безкоштовно та без реєстрації. Ми пропонуємо найзручніші формати для скачування – fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Черчілль. Біографія» Себастьана Хафнера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *