«Черепахи аж до низу» Джон Грін

«Черепахи аж до низу» Джон Грін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1519 переглядів
1519 переглядів

Про книгу «Черепахи аж до низу» Джона Гріна

Книга «Черепахи аж до низу» – красива й хвилююча епопея про перші серйозні випробування підлітків та їхній пошук гідного місця під сонцем. Джон Грін, визнаний майстер пронизливих підліткових романів, створив оригінальну історію, в якій знайшлося місце і детективним інтригам, і драматичним подіям, і пригодницькій лінії, і непростим міжособистісним стосункам.

Головні герої – звичайні підлітки, які шукають правду, закохуються, перевіряють себе на міцність, розв’язуючи складні моральні дилеми. Цей роман варто читати онлайн, якщо ви шукаєте легку динамічну книгу, що вивільняє емоції, та хочете повністю розчинитися в її сюжеті.

Головна героїня Аза має деякі психічні розлади – вона панічно боїться будь-яких інфекцій, тому щоденно використовує певні нав’язливі ритуали, щоб відгородити себе від хвороб. Проте це їй не заважає закохуватися та досягати поставлених цілей. Саме тоді, коли її серце торкнуло почуття справжнього кохання, дівчина вирішила здійснити небезпечну справу – знайти зниклого мільярдера Рассела Пікета. Разом з подругою Дейзі вона з головою поринає в пригодницьку історію, не замислюючись, які відкриття чекають на дівчат.

Роман «Черепахи аж до низу» сповнений відвертих зізнань та метаморфоз внутрішнього світу головних героїв. Його можна назвати справжньою енциклопедією емоцій – їх строкатим візерунком розфарбована вся сюжетна лінія книги.

Особливо яскраво автор описав боротьбу Ази зі своїм «Я». Взявшись за детективне розслідування, дівчина намагається перебороти себе, постійно спілкуючись з великою кількістю людей, знаходячи різні способи здобути потрібну інформацію в оточуючих. Чи зможе відважна Аза побороти свої страхи? Яким буде її перший досвід публічного заявлення про себе?

Цей твір розкриває всі деталі життя підлітків: нюанси спілкування з друзями та батьками, особисті переживання та мрії в цьому віці, ставлення до навчання та хобі підлітків… Також письменник зачіпає проблему ставлення до грошей та матеріальних цінностей в цілому. Рекомендуємо скачати «Черепахи аж до низу» Джона Гріна в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub або rtf. Усі матеріали нашого сайту ви можете отримати безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Черепахи аж до низу» Джона Гріна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *