«Черешні з коньяком» Ніка Нікалео

«Черешні з коньяком» Ніка Нікалео

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1700 переглядів
1700 переглядів

Про книгу «Черешні з коньяком» Ніки Нікалео

Твір “Черешні з коньяком” – така ж насичена й смачна книга, як і її назва. Ніка Нікалео розгортає перед читачами історію життя головної героїні – журналістки Олени, яка вирішила кинути виклик долі. Несподівано життя Олени дає тріщину, і невдачі сиплються на неї одна за одною.

Підозрюючи, що її чоловік має коханку, Олена пірнає у віртуальне спілкування і починає тісно спілкуватися з однокласниками. Розпочавши все з чистого аркуша, жінка приймає сміливе рішення вирушити до Риму. Що вона там знайде – нове щастя чи старий біль – ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати цей захоплюючий роман до кінця.

“Черешні з коньяком” – це кілька сюжетних ліній “під одним дахом”. Ніка Нікалео обрала цікаву манеру написання – таку ж сумбурну, як і саме життя. Авторка то пришвидшує, то сповільнює темп розповіді, чекає на сюжетних поворотах або раптово перестрибує через деякі події.

У книзі знайшли відображення і романтичні пригоди, і кримінал, і детективна інтрига, і тема жіночої дружби. Наприкінці твору динамічний сюжет закручується так витончено, що кожній деталі в цій складній історії знаходиться своє місце. Так відбувається і в житті – спроба встановити взаємозв’язок між зовсім різними речами призводить до несподіваних змін.

Черешні з коньяком – улюблений десерт головної героїні. Смак цієї незвичної страви відчувається на кожній сторінці твору. Атмосфера книги дуже затишна і чарівна – вузькі вулочки колоритного Львова тягнуть у свої кав’ярні, змушують замислюватися над стосунками з оточенням і життєвим вибором. Мова роману дуже емоційна і жива, мимоволі вступаєш у діалоги з головною героїнею, переймаєшся її міркуваннями та озираєшся навколо – яким же став наш сучасний світ? Якщо вам бракує філософських роздумів, підкріплених драматичним сюжетом, вам обов’язково варто скачати цей роман.

Книга “Черешні з коньяком” показала життя з різних боків – солодкого, гіркого та хмільного. Кожен має свою правду, але вона не має суперечити зі своїм покликанням. Головне – не загубити у цьому меркантильному і жорстокому світі свою душу, і врятувати її можна де завгодно, хоч на іншому кінці світу.

Скачати безкоштово книгу «Черешні з коньяком» Ніки Нікалео

Рекомендації

Відгуки на книгу «Черешні з коньяком» Ніки Нікалео

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *