«Черешні з коньяком» Ніка Нікалео

«Черешні з коньяком» Ніка Нікалео

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3572 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Черешні з коньяком» Ніки Нікалео (анотація)

Твір “Черешні з коньяком” – така ж насичена й смачна книга, як і її назва. Ніка Нікалео розгортає перед читачами історію життя головної героїні – журналістки Олени, яка вирішила кинути виклик долі. Несподівано життя Олени дає тріщину, і невдачі сиплються на неї одна за одною.

Підозрюючи, що її чоловік має коханку, Олена пірнає у віртуальне спілкування і починає тісно спілкуватися з однокласниками. Розпочавши все з чистого аркуша, жінка приймає сміливе рішення вирушити до Риму. Що вона там знайде – нове щастя чи старий біль – ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати цей захоплюючий роман до кінця.

“Черешні з коньяком” – це кілька сюжетних ліній “під одним дахом”. Ніка Нікалео обрала цікаву манеру написання – таку ж сумбурну, як і саме життя. Авторка то пришвидшує, то сповільнює темп розповіді, чекає на сюжетних поворотах або раптово перестрибує через деякі події.

У книзі знайшли відображення і романтичні пригоди, і кримінал, і детективна інтрига, і тема жіночої дружби. Наприкінці твору динамічний сюжет закручується так витончено, що кожній деталі в цій складній історії знаходиться своє місце. Так відбувається і в житті – спроба встановити взаємозв’язок між зовсім різними речами призводить до несподіваних змін.

Черешні з коньяком – улюблений десерт головної героїні. Смак цієї незвичної страви відчувається на кожній сторінці твору. Атмосфера книги дуже затишна і чарівна – вузькі вулочки колоритного Львова тягнуть у свої кав’ярні, змушують замислюватися над стосунками з оточенням і життєвим вибором. Мова роману дуже емоційна і жива, мимоволі вступаєш у діалоги з головною героїнею, переймаєшся її міркуваннями та озираєшся навколо – яким же став наш сучасний світ? Якщо вам бракує філософських роздумів, підкріплених драматичним сюжетом, вам обов’язково варто скачати цей роман.

Книга “Черешні з коньяком” показала життя з різних боків – солодкого, гіркого та хмільного. Кожен має свою правду, але вона не має суперечити зі своїм покликанням. Головне – не загубити у цьому меркантильному і жорстокому світі свою душу, і врятувати її можна де завгодно, хоч на іншому кінці світу.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Черешні з коньяком» Ніки Нікалео українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Черешні з коньяком» Ніки Нікалео українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Черешні з коньяком» Ніки Нікалео

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *