«Через кладку» Ольга Кобилянська

«Через кладку» Ольга Кобилянська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1358 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Через кладку» Ольги Кобилянської (анотація)

В книзі «Через кладку» письменниця Ольга Кобилянська, в своєму репертуарі, пише соціально-психологічну повість, де розкриває проблематику інтелігенції, що також типово для цієї авторки. Повість відноситься до пізньої творчості авторки, до того ж вона була написана в складні часи для неї. Це прослідковується в самій стилістиці твору.

Основним мотивом написання твору для Кобилянської було викласти свій внутрішній біль від втрати близького родича в сторінки та персонажів книги. Кобилянська являється визнаною авторкою модерної прози і прикладом цього, на сам перед, є цей її твір. Ще одна типова ознака в творчості письменниці – це автобіографізм через уста своїх персонажів, їхні дії, авторка ніби сама говорить з читачем, або ж перетворює в цікаву історію спомини з власного життя.

В своєму творі Кобилянська намагалась не дотримуватись класичного для свого часу стилю написання з однією сюжетною лінією. Вона більше приділила уваги внутрішньому портрету своїх персонажів, намагаючись зобразити гендерну психологію чоловіка по відношенню до жінки.
Скачати психологічну та глибоку книгу «Через кладку» з-під пера Ольги Кобилянської безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна на нашому сайті.

Якщо читач бажає більше дізнатися про гендерну психологію, можна читати онлайн книгу «Через кладку» Ольги Кобилянської українською мовою та пізнати внутрішній світ авторки.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Через кладку» Ольги Кобилянської та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Через кладку» Ольги Кобилянської: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Через кладку» Ольги Кобилянської і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Через кладку» Ольги Кобилянської українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Через кладку» Ольги Кобилянської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *