«Через кладку» Ольга Кобилянська

«Через кладку» Ольга Кобилянська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
660 переглядів
660 переглядів

Про книгу «Через кладку» Ольги Кобилянської

В книзі «Через кладку» письменниця Ольга Кобилянська, в своєму репертуарі, пише соціально-психологічну повість, де розкриває проблематику інтелігенції, що також типово для цієї авторки. Повість відноситься до пізньої творчості авторки, до того ж вона була написана в складні часи для неї. Це прослідковується в самій стилістиці твору.

Основним мотивом написання твору для Кобилянської було викласти свій внутрішній біль від втрати близького родича в сторінки та персонажів книги. Кобилянська являється визнаною авторкою модерної прози і прикладом цього, на сам перед, є цей її твір. Ще одна типова ознака в творчості письменниці – це автобіографізм через уста своїх персонажів, їхні дії, авторка ніби сама говорить з читачем, або ж перетворює в цікаву історію спомини з власного життя.

В своєму творі Кобилянська намагалась не дотримуватись класичного для свого часу стилю написання з однією сюжетною лінією. Вона більше приділила уваги внутрішньому портрету своїх персонажів, намагаючись зобразити гендерну психологію чоловіка по відношенню до жінки.
Скачати психологічну та глибоку книгу «Через кладку» з-під пера Ольги Кобилянської безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна на нашому сайті.

Якщо читач бажає більше дізнатися про гендерну психологію, можна читати онлайн книгу «Через кладку» Ольги Кобилянської українською мовою та пізнати внутрішній світ авторки.

Скачати безкоштово книгу «Через кладку» Ольги Кобилянської

Рекомендації

Відгуки на книгу «Через кладку» Ольги Кобилянської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *