«Червона Шапочка для Волкова» Віта Кросс

«Червона Шапочка для Волкова» Віта Кросс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
221 переглядів
221 переглядів

Короткий зміст книги «Червона Шапочка для Волкова» Віти Кросс (анотація)

– Так, у мене буквально десять хвилин. Давай швиденько!
Водій раптом звертає з траси і зупиняє машину.
– Що Ви маєте на увазі? – з побоюванням поглядаю на громилу, який навіщось тягнеться до своєї ширінки і розстібає пряжку ременя. Кидає на мене нетерплячий погляд.
– Роботу твою. Приступай!

Я поїхала в снігопад відвозити ліки бабусі, і через безглузду випадковість опинилася в незнайомому місці на трасі. А ВІН прийняв мене за представницю давньої професії.
“Не спілкуйся з незнайомими чоловіками, Ксеню”, – наставляла мене бабуся, читаючи мені “Червону шапочку”, і “Ніколи, чуєш, ніколи не сідай до них у машину!”
Вибач, бабусю, я виявилася недолугою онукою і зробила все навпаки, потрапивши до лап розпусного Вовчари.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Червона Шапочка для Волкова» Віти Кросс та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Червона Шапочка для Волкова» Віти Кросс: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Червона Шапочка для Волкова» Віти Кросс і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Червона Шапочка для Волкова» Віти Кросс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *