«Червона шапочка» Шарль Перро

«Червона шапочка» Шарль Перро

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1873 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Червона шапочка» Шарля Перро (анотація)

Світова дитяча література наповнена чималою кількістю відомих авторів та їх творів, проте є такі, які знають всі та всюди. Одним з таких творів є книга «Червона Шапочка» за авторства Шарля Перро, яку знають всі без винятку – як малі, так і дорослі. Вона з моменту свого написання стала невід’ємною частиною дитячої бібліотеки у будь-якій сім’ї. Після прочитання казки батьки можуть задати питання стосовно суті твору, його персонажів та моралі, що там закладена. Це дозволить краще зрозуміти, про що була написана казка.

Історія розповідає маленьким читачам про дівчинку, яку звали Червона Шапочка. Не дивлячись на те, що твір часто мінявся в деталях, проте незмінними завжди залишалась дівчинка, що несе кошик своїй бабусі, та підступний Вовк, який намагається їй завадити. Читаючи онлайн книгу «Червона Шапочка» Шарля Перро українською мовою, легко побачити ще одну інтерпретацію вічної теми боротьби добра та зла.

Казка про «Червону Шапочку» повноцінно виконує свою головну роль – повчальну. Твір вчить маленьких читачів важливим життєвим мудростям: не довіряти незнайомцям, бути добрими та чуйними до близьких тобі людей, не бути корисним.

Проста та цікава історія допоможе дитині якнайкраще засвоїти вищезгадані правила, а за необхідності, батьки зможуть додатково пояснити дитині ті чи інші моменти.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Червона шапочка» Шарля Перро українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Червона шапочка» Шарля Перро українською мовою

txt

Рекомендації

Відгуки на книгу «Червона шапочка» Шарля Перро

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *