«Червона таблетка. Поглянь правді у вічі. Книга для інтелектуальної меншості» Андрій Курпатов

«Червона таблетка. Поглянь правді у вічі. Книга для інтелектуальної меншості» Андрій Курпатов

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
6810 переглядів
6810 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Червона таблетка. Поглянь правді у вічі. Книга для інтелектуальної меншості» Андрія Курпатова (анотація)

Одна з перших книг російського психолога Андрія Курпатова «Червона таблетка» зможе допомогти кожному в роботі свого мозку та його реалізації.

Багаторічний досвід і вчення відомого психолога дадуть змогу зрозуміти кожному, наскільки може бути ефективним отримання бажаного та зміни життя в цілому. Радимо читати онлайн усім книгу Андрія Курпатова «Червона таблетка. Поглянь правді у вічі. Книга для інтелектуальної меншості» українською мовою.

Чим може допомогти ця книга? Правильно володіти мозком, найти відповідь на запитання “чому ми дбаємо про інших більше ніж про себе?”, навчитися розуміти та правильно спілкуватися з людьми і т.п.

В один момент ви можете відчути, що живете не так, як хотілось. Начебто все добре, але щось не так. Ви хочете прожити краще ніж так, як ви живете. Що робити? Як змінити те, що нібито влаштовує, але присутнє відчуття, що щось не так?

Щоб дізнатися відповіді на всі запитання, вам необхідно скачати книгу «Червона таблетка. Поглянь правді у вічі. Книга для інтелектуальної меншості» Андрія Курпатова безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Червона таблетка. Поглянь правді у вічі. Книга для інтелектуальної меншості» Андрія Курпатова українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Червона таблетка. Поглянь правді у вічі. Книга для інтелектуальної меншості» Андрія Курпатова

2 відповіді до “Червона таблетка. Поглянь правді у вічі. Книга для інтелектуальної меншості”

  1. Ганна Ганна сказав:

    Люблю Курпатова за те, що він не боїться ділитись своїми думками та теоріями, для мене важливо не тільки знати те, що знаюсь усі, а розширяти власний кругозір. “Червона таблетка” це як раз той випадок, тому і раджу її сміливо.

  2. Карина Карина сказав:

    Книга-реальність, саме так би я назвала роботу Курпатова «Червона таблетка». Вона досить цікава, тому що автор викладає не давно всім відомі теорії, а власні думки. Цим вона мене і підкупила, рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *