«Червона зона» Артем Чапай

«Червона зона» Артем Чапай

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
291 переглядів
291 переглядів

Про книгу «Червона зона» Артема Чапая

Книга «Червона зона» – гострий та сміливий твір, що відображає всі деталі соціально-економічної катастрофи, в якій опинилася наша країна. І хоч цей роман відноситься до фантастичному жанрі, описаний антураж та образи персонажів відповідають нашій дійсності.

За допомогою цієї антиутопії Артем Чапай закликає українців уважно придивитися одне до одного, згадати про доброту, милосердя та взаємодопомогу – тільки тоді люди стануть справжньою потужною армією спасіння цілої країни та епохи.

Починаючи читати онлайн цей захоплюючий роман, опиняєшся в Україні середини XXI століття, яка поділена на територію двох зон – благополучної та захищеної «зеленої» та бідної соціально небезпечної «червоної». Влада знаходиться в руках у могутніх корпорацій, що вирішують всі питання побутово-суспільного та політично-економічного характеру. У країні панує диктатура: кожен займає свою соціально-економічну нишу та не має жодного права на вільні висловлювання й навіть пересування.

Головний герой книги Антон Ципердюк – успішний журналіст, мешканець «зеленої зони», раптово опиняється у вигнанні через надто відверту статтю на гостру соціальну тему. Він тікає від впливових владних структур до «червоної зони» та опиняється в самісінькому епіцентрі злиднів, сміття, нескінченних хвороб і страждань ні в чому не винних людей. Але саме тут, на «звалищі життя», він знаходить по-справжньому вірних друзів і кохану людину.

Роман «Червона зона» вражає масштабом і влучністю описаних проблем, напружених стосунків між мешканцями однієї країни, що дає змогу прослідкувати та виокремити основні причини соціальної катастрофи. Автор доводить, що лише люди, а не матеріальні блага та досконалі технології є найвищою цінністю будь-якої держави, рушієм її відродження та порятунку суспільних цінностей.

Якщо ви хочете поміркувати над соціально-економічною ситуацією, що склалася в нашій країні, та одночасно відпочити разом з захоплюючим та оригінальним романом у жанрі антиутопії, рекомендуємо скачати «Червона зона» Артема Чапая. Цей твір ви знайдете в нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Червона зона» Артема Чапая

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *