«Червоне і чорне» Стендаль (Марі-Анрі Бейль)

«Червоне і чорне» Стендаль (Марі-Анрі Бейль)

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3909 переглядів
3909 переглядів

Короткий зміст книги «Червоне і чорне» Стендаля (анотація)

Книга «Червоне і чорне» – легендарний роман світової класики, що розкриває вічний конфлікт між власними почуттями та кар’єрними успіхами. Ще у XIX столітті Фредерік Стендаль розмірковував над честолюбством та його впливом на молодих людей. «Жертвою» його соціального експерименту став привабливий юнак з бідної родини Жульєн Сорель.

Хлопець мріяв про те, щоб вирватися з бідного оточення та побудувати блискучу кар’єру. Його краса, елегантність та природна харизма роблять свою справу – він стає улюбленцем жіночої статі. Тепер у Жульєна з’явилися додаткові бонуси – він може досягти своєї мети набагато швидше, за допомогою впливових жінок.

Якщо ви вирішите читати онлайн книгу «Червоне і чорне» Стендаля (Марі-Анрі Бейля) українською мовою, ви відчуєте справжній французький шарм епохи відродження династії Бурбонів. Одного ранку Сорель прокинеться та відчує, що потрапив у пастку свого серця, та буде вже запізно. Кохання та пристрасть можуть бути дуже небезпечними, особливо якщо не сприймати їх серйозно.

Автор не дає оцінку своєму герою, саме читачу слід розібратися в його суперечностях, визначити, що в ньому переважає – людяність чи егоїзм, честолюбство чи романтична чутливість. Поспішайте скачати книгу «Червоне і чорне» Стендаля (Марі-Анрі Бейля) на нашому сайті безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), обравши будь-який формат із запропонованих: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Червоне і чорне» Стендаля українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Червоне і чорне» Стендаля

А люди йдуть. За одним другий і третій, і так без кінця. Вороги й друзі, близькі й сторонні – і всі кричать у мої вуха криком свого життя або своєї смерті, і всі лишають на душі моїй сліди своїх підошов. Затулю вуха, замкну свою душу і буду кричати: «Тут вхід не вільний!»

Так було тихо, що менi соромно стало калатання власного серця.

Бо життя безупинно і невблаганно іде на мене, як хвиля на берег. Не тільки власне, а і чуже. А врешті – хіба я знаю, де кінчається власне життя, а чуже починається? Я чую, як чуже існування входить в моє, мов повітря крізь вікна і двері, як води притоків у річку. Я не можу розминутись з людиною. Я не можу бути, самотнім. Признаюсь – заздрю планетам: вони мають свої орбіти, і ніщо не стає їм на їхній дорозі. Тоді як на своїй я скрізь і завжди стрічаю людину.

Мене втомили люди. Мені докучило бути заїздом, де вічно товчуться оті створіння, кричать, метушаться і смітять. Повідчиняти вікна! Провітрить оселю! Викинуть разом із сміттям і тих, що смітять. Нехай увійдуть у хату чистота й спокій.

Скачати безкоштово книгу «Червоне і чорне» Стендаля українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Червоне і чорне» Стендаля

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *