«Червоний. Без лінії фронту» Андрій Анатолійович Кокотюха

«Червоний. Без лінії фронту» Андрій Анатолійович Кокотюха

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
265 переглядів
265 переглядів

Про книгу «Червоний. Без лінії фронту» Андрія Анатолійовича Кокотюхи

Книга «Червоний. Без лінії фронту» – це продовження нашумілої історії про лідера УПА Данила Червоного на прізвисько Остап. Роман розповідає про початок шляху патріотично налаштованого юнака Данила, його університетське життя, а також знайомство з воїном на псевдонім Ворон. Разом з іншими хлопцями герой потрапляє у кругообіг подій, пов’язаних з опором польській владі на Заході України.

Друга частина книги розказує про боротьбу українських партизанських загонів з фашистами та жорстокі сутички з радянськими солдатами-диверсантами. Якщо ви почнете читати онлайн книгу «Червоний. Без лінії фронту» Андрія Кокотюхи українською мовою, вам відкриється також і любовна лінії роману, яка базується на зображенні кохання Остапа та юної патріотки Уляни. Далі автор познайомить вас з роботою радянських спецслужб, а також їх відношенням до ворожої їм УПА. Крім того ви зможете дізнатись багато маловідомих та цікавих сторінок з історії нашої країни.

Книга написана дуже легкою мовою, отож ви зможете легко зануритись у вир тодішніх подій. До того ж напруга сюжетної лінії буде тримати вас до останньої сторінки.
Скачати книгу «Червоний. Без лінії фронту» безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна, використавши наш ресурс.

Завантажити безкоштовно книгу «Червоний. Без лінії фронту» Андрія Анатолійовича Кокотюхи

Рекомендації

Відгуки на книгу «Червоний. Без лінії фронту» Андрія Анатолійовича Кокотюхи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *