«Червоний горобець» Джейсон Метьюз

«Червоний горобець» Джейсон Метьюз

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
9281 переглядів
9281 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Червоний горобець» Джейсона Метьюза (анотація)

Книга “Червоний горобець” – захоплюючий шпигунський трилер з детективними нотками та романтичною складовою. Автор твору Джейсон Метьюз – колишній агент ЦРУ, добре обізнаний з тонкощами шпигунської діяльності, тому ця історія має реалістичне підґрунтя та занурює у таємниці спецслужб. Читати цей твір буде особливо цікаво тим, хто шукає поєднання яскравого екшену з драматизмом життя й кохання.

Головна героїня роману “Червоний горобець” Домініка Єгорова – ніжна та сентиментальна дівчина, яка працює балериною у Великому театрі. Проте одного разу їй доведеться забути про свої сценічні мрії та поринути у світ підступності й жорстокості.

На одній з вистав Домініка падає та ламає ногу. Зрозумівши, що з такою травмою на своїй театральній кар’єрі треба поставити хрест, дівчина знаходиться у розпачі. Це значить, що в неї відберуть квартиру, і вона залишиться з хворою матір’ю на вулиці. Безвихідь штовхає Домініку на згоду свого дядька Івана пройти навчання у шпигунській “Школі горобців”, агенти якої витягують інформацію через ліжко.

Майстерно оволодівши талантом зваблення, Домініка отримує перше завдання – вийти на молодого офіцера ЦРУ Натаніеля Неша та дізнатися в нього ім’я головного інформатора. Проте запланована програма дає збій – між молодими людьми з ворожих таборів виникає палке кохання. Тепер перед Домінікою постає нелегкий вибір: кого зрадити – своє серце чи країну та її національну ідею? Головні герої самі стають жертвами цілої мережі шпигунських інтриг, а безпека обох держав опиняється під загрозою.

Джейсон Метьюз створив надзвичайно драматичну картину, зіткану з моральних дилем, життєвої філософії та політичних інтриг на міжнародній арені. Протягом усього твору Домініка розмірковує над неоднозначністю ситуації та нарешті приймає кінцеве рішення – яке саме, ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати цю неймовірну книгу.

“Родзинка” роману “Червоний горобець” – рецепти страв, які готують чи замовляють у ресторанах головні герої. Таким побутовим і спокійним доповненням у вирі пригод і бурхливих емоцій завершується кожна глава цієї книги.

Обережно! Ненормативна лексика!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Червоний горобець» Джейсона Метьюза українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Червоний горобець» Джейсона Метьюза

Одна відповідь до “Червоний горобець”

  1. Лариса Лариса сказав:

    Аррр в мене досі стигне кров в жилах при згадуванні книги “Червоний горобець”. Це найкращий шпигунський детектив, який я прочитала за все своє життя. Ніби побувала в закордонному кіно, вааау. Раджу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *