«Червоний горобець» Джейсон Метьюз

«Червоний горобець» Джейсон Метьюз

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3463 переглядів
3463 переглядів

Про книгу «Червоний горобець» Джейсона Метьюза

З трейлером до екранізації фільму ви можете ознайомитися нижче:

Книга “Червоний горобець” – захоплюючий шпигунський трилер з детективними нотками та романтичною складовою. Автор твору Джейсон Метьюз – колишній агент ЦРУ, добре обізнаний з тонкощами шпигунської діяльності, тому ця історія має реалістичне підґрунтя та занурює у таємниці спецслужб. Читати цей твір буде особливо цікаво тим, хто шукає поєднання яскравого екшену з драматизмом життя й кохання.

Головна героїня роману “Червоний горобець” Домініка Єгорова – ніжна та сентиментальна дівчина, яка працює балериною у Великому театрі. Проте одного разу їй доведеться забути про свої сценічні мрії та поринути у світ підступності й жорстокості.

На одній з вистав Домініка падає та ламає ногу. Зрозумівши, що з такою травмою на своїй театральній кар’єрі треба поставити хрест, дівчина знаходиться у розпачі. Це значить, що в неї відберуть квартиру, і вона залишиться з хворою матір’ю на вулиці. Безвихідь штовхає Домініку на згоду свого дядька Івана пройти навчання у шпигунській “Школі горобців”, агенти якої витягують інформацію через ліжко.

Майстерно оволодівши талантом зваблення, Домініка отримує перше завдання – вийти на молодого офіцера ЦРУ Натаніеля Неша та дізнатися в нього ім’я головного інформатора. Проте запланована програма дає збій – між молодими людьми з ворожих таборів виникає палке кохання. Тепер перед Домінікою постає нелегкий вибір: кого зрадити – своє серце чи країну та її національну ідею? Головні герої самі стають жертвами цілої мережі шпигунських інтриг, а безпека обох держав опиняється під загрозою.

Джейсон Метьюз створив надзвичайно драматичну картину, зіткану з моральних дилем, життєвої філософії та політичних інтриг на міжнародній арені. Протягом усього твору Домініка розмірковує над неоднозначністю ситуації та нарешті приймає кінцеве рішення – яке саме, ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати цю неймовірну книгу.

“Родзинка” роману “Червоний горобець” – рецепти страв, які готують чи замовляють у ресторанах головні герої. Таким побутовим і спокійним доповненням у вирі пригод і бурхливих емоцій завершується кожна глава цієї книги.

Обережно! Ненормативна лексика!

Скачати безкоштово книгу «Червоний горобець» Джейсона Метьюза українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Червоний горобець» Джейсона Метьюза

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *