«Червоний імперіалізм. Друга світова війна і громадська думка в Україні. 1939–1941» Владислав Гриневич

«Червоний імперіалізм. Друга світова війна і громадська думка в Україні. 1939–1941» Владислав Гриневич

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4086 переглядів
4086 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Червоний імперіалізм. Друга світова війна і громадська думка в Україні. 1939–1941» Владислава Гриневича (анотація)

У книзі «Червоний імперіалізм. Друга світова війна і громадська думка в Україні, 1939–1941», Владислав Гриневич розповідає про змову Сталіна і Гітлера, що призвела до великої війни в Європі, та про те, який вплив це справило на українське суспільство.

На основі раніше утаємничених документів компартії, радянських спецслужб, щоденників, мемуарів і наукових досліджень автор доводить, що в реакціях вагомої частини населення воєнні кампанії РСЧА в Західній Україні, Західній Білорусії, країнах Балтії, Фінляндії, Бессарабії та Північній Буковині сприймалися як «червоний імперіалізм», загарбницькі і несправедливі. Масковане гаслом «звільнення єдинокровних братів» приєднання західноукраїнських територій та їх радянізація стали продовженням розпочатої 1920 року інкорпорації України до складу СРСР. Цей процес супроводжувався терором та ідеологічною індоктринацією.

Однак сформувати гомогенне суспільство з єдиною радянською ідентичністю комуністичній владі не вдалося. Переживши Голодомор і репресії, Україна залишилася слабкою ланкою в Червоній імперії. Як зазначає Гриневич, осмислення доби сталінських анексій у Східній Європі може допомогти краще зрозуміти природу нинішньої російсько-української війни та різних моделей пам’ятання минулого.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Червоний імперіалізм. Друга світова війна і громадська думка в Україні. 1939–1941» Владислава Гриневича та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Червоний імперіалізм. Друга світова війна і громадська думка в Україні. 1939–1941» Владислава Гриневича: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Червоний імперіалізм. Друга світова війна і громадська думка в Україні. 1939–1941» Владислава Гриневича і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Червоний імперіалізм. Друга світова війна і громадська думка в Україні. 1939–1941» Владислава Гриневича

3 відповіді до “Червоний імперіалізм. Друга світова війна і громадська думка в Україні. 1939–1941”

  1. Олександр Олександр сказав:

    Підскажіть як скачати книгу?

  2. Рая Рая сказав:

    Як фанатка історичних книжок я не могла оминути “Червоний імперіалізм” який мені потрапив на очі переглядаючи підбірку від книгого. Багато дізналась нового, рекомендую.

  3. Ілона Ілона сказав:

    Дуже цікавий історична подорож у минуле чекала на мене в книзі «Червоний імперіалізм». Ця праця значно відрізняється від тих, які я вивчила раніше. Автор зміг відкрити багато таємниць, які донині були невідомі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *