«Чого не гоїть вогонь» Улас Самчук

«Чого не гоїть вогонь» Улас Самчук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
322 переглядів
322 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Чого не гоїть вогонь» Уласа Самчука (анотація)

Роман «Чого не гоїть огонь» присвячений подіям Другої світової війни, зокрема діяльності УПА. У цьому творі автор створив образ воїна-захисника Якова Балаби, вихованого на українській традиції, завдяки якій нагромаджується величезний досвід воїнської доблесті та жертовного героїзму.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Чого не гоїть вогонь» Уласа Самчука українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чого не гоїть вогонь» Уласа Самчука

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *