«Чоловік, якого я купила. З ранніх творів» Айн Ренд

«Чоловік, якого я купила. З ранніх творів» Айн Ренд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
585 переглядів
585 переглядів

Про книгу «Чоловік, якого я купила. З ранніх творів» Айн Ренд

Айн Ренд – непересічна та самобутня постать у світовій літературі та філософії, яка своїми поглядами та творчістю здійснила великий вплив на розвиток соціально-культурних течій минулого століття. Вона присвятила все своє життя відстоювання своєї філософії об’єктивізму, яку виклала у художніх творах та публіцистичних нарисах.

Її книга «Чоловік, якого я купила. З ранніх творів» вміщує повісті та оповіді, з яких починався її літературний шлях. Ця збірка дає змогу простежити філософську біографію письменниці, розвиток літературного таланту та зміцнення її поглядів.

Один з ключових творів книги – повість «Чоловік, якого я купила». У двадцять два роки Аліса Розенбаум (це справжнє ім’я письменниці) емігрувала до Сполучених Штатів з СРСР, і ця праця стала її англомовним літературним дебютом. Вона вражає своїм розмахом, соціально-політичною метафоричністю та відвертістю.

Крім цієї повісті, збірка «Чоловік, якого я купила. З ранніх творів» містить оповідання «Червоний пішак» – ще одне красномовне літературне обурення тоталітарною радянською машиною, від якої вона втекла до американського суспільства.

Бонусом для прихильників Айн Ренд є вміщені у книгу уривки з її культових філософських романів «Джерело» та «Ми, живі», які не були опубліковані в остаточних версіях творів. Окрім того, авторка дивує читацьку аудиторію і зовсім неочікуваним жанром художньої літератури – п’єсами, в яких присутні не лише соціальна та особиста драма, а й містично-детективні нотки.

Це літературне зібрання дає змогу впритул наблизитися до філософії письменниці, зрозуміти її потяг до капіталізму та відчути той накал боротьби, якій вона присвятила все життя, та виклик, який вона кинула могутньому Радянському Союзу.

Ця сильна жінка пройшла дуже складний шлях, але її погляди міцно закарбувалися на суспільно-політичному полотні XX століття. Якщо ви хочете відчути себе її співрозмовником, якому вона довіряє свої важливі ідеї, радимо скачати «Чоловік, якого я купила. З ранніх творів» Айн Ренд.

Цю збірку у форматах fb2, txt, epub або rtf ви знайдете в нашій електронній бібліотеці. Гості нашого сайту мають змогу читати онлайн філософські твори легендарної письменниці безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чоловік, якого я купила. З ранніх творів» Айн Ренд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *