«Чоловік, який сплутав дружину з капелюхом, та інші історії з лікарської практики» Олівер Сакс

«Чоловік, який сплутав дружину з капелюхом, та інші історії з лікарської практики» Олівер Сакс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2369 переглядів
2369 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Чоловік, який сплутав дружину з капелюхом, та інші історії з лікарської практики» Олівера Сакса (анотація)

Книгу «Чоловік, який сплутав дружину з капелюхом» Олівер Сакс написав у 1985 році, тоді ж її й побачив світ. А от з українським перекладом її було випущено лише у 2017. Автором є невролог, який працює з людьми, у яких виявлено різноманітні неврологічні розлади. Дана книга є збіркою історій про його пацієнтів, а точніше – це описи хвороб та їх проявів у різних людей.

Пацієнтами Олівера Сакса стають ті, хто частково втратив пам’ять, не можуть впізнавати знайомі обличчя, мають відсталість у розвитку, але при цьому демонструють таланти, наприклад, до малювання, а також ті, кому не дають спокою нервові тіки. Всього у книжці 24 розповіді, які розділені на чотири розділи, і у кожному з них автор описує окрему функцію мозку.

Звичайні громадяни цього можуть і не знати, але спеціалісту, особливо такого рівня як Сакс, відомо, що неврологічні розлади зустрічаються у багатьох людей. Їх статистика може й налякати, адже з віком дійсно значно зростає небезпека виявити у себе якийсь із розладів пам’яті чи загалом психіки. Найвідоміші хвороби автор якраз і описує у своїй книзі. Але робить він це не для того, щоб когось настрахати, а навпаки – показати, що з цим можна впоратись.

Книга буде цікавою не лише студентам, які вивчають неврологію, а й усім іншим читачам, які цікавляться роботою людського мозку і психіки. Наукова інформація талановито поєднується з художньою складовою, створюючи насичену і цікаву книгу, у якій зрозумілими словами пояснюються складні явища та процеси.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Чоловік, який сплутав дружину з капелюхом, та інші історії з лікарської практики» Олівера Сакса українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чоловік, який сплутав дружину з капелюхом, та інші історії з лікарської практики» Олівера Сакса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *