«Чоловік за примусом» Lana Deniz

«Чоловік за примусом» Lana Deniz

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
157 переглядів
157 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Чоловік за примусом» Lana Deniz (анотація)

Артур – мажор, який серед друзів має славу бабія і ловеласа, розчаровує батька своєю поведінкою. Щоб провчити сина, батько примушує його одружитися з сільською дівчиною-сиротою. Артурові вдається вмовити Маргариту зареєструвати фіктивний шлюб. Через декілька днів після одруження, хлопець розуміє, що не готовий до сімейного життя і хоче розлучитися. Але його фіктивна дружина вирішує провчити нахабного крутька , вона не погоджується на розлучення, а влаштовує своєму фіктивному чоловікові “веселе” сімейне життя.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Чоловік за примусом» Lana Deniz українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чоловік за примусом» Lana Deniz

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *