«Чоловіки про фемінізм» Майкл Кіммел, Майкл Кауфман

«Чоловіки про фемінізм» Майкл Кіммел, Майкл Кауфман

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1831 переглядів
1831 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Чоловіки про фемінізм» Майкла Кіммела, Майкла Кауфмана (анотація)

У травні зі спільної ініціативи видавництва #книголав та глобального руху солідарності за ґендерну рівність HeForShe в Україні вийде популярна книжка «Чоловіки про фемінізм» Майкла Кауфмана та Майкла Кіммела українською мовою. Видання розкаже основи та принципи фемінізму та змінить чимало поглядів на вже сформовані стереотипи. «Чоловіки про фемінізм» стане першою україномовною книжкою авторства обох чоловіків-науковців.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Чоловіки про фемінізм» Майкла Кіммела, Майкла Кауфмана українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чоловіки про фемінізм» Майкла Кіммела, Майкла Кауфмана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *