«Чоловіки з Марса, жінки з Венери» Джон Грей

«Чоловіки з Марса, жінки з Венери» Джон Грей

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
7332 переглядів
7332 переглядів

Про книгу «Чоловіки з Марса, жінки з Венери» Джона Грея

Відносини – це праця. Цю істину знають всі. Але коли трапляються кризи, ми часом ведемо себе зовсім не так, як хотілося б. І якщо для одних проблеми – це всього лише можливість дізнатися один одного краще і разом впоратися з ними, то для інших це відмінний привід для розлучення.

Книга «Чоловіки з Марса, жінки з Венери» розповість вам про те, що найцінніше і в стосунках, і в любові в цілому. Книга хоч і написана давно, але майже вся інформація з неї актуальна донині. І такою залишиться ще дуже довго. Адже тут немає нічого незрозумілого – все просто, як і саме життя.

Якщо ви хочете стати кращою людиною для свого партнера, якщо ви хочете краще розуміти себе і коханого, тоді вам варто читати онлайн книгу «Чоловіки з Марса, жінки з Венери» Джона Грея українською мовою.

Ця книга розповість про те, чим чоловіки відрізняються від жінок і навпаки, а тому її повинні прочитати представники обох статей. Ви зможете краще розуміти те, чому ваш партнер робить саме так, а не інакше. До того ж кожна людина по-своєму проявляє любов і по-своєму приймає цю любов від інших.

У нас ви можете завантажити книгу «Чоловіки з Марса, жінки з Венери» Джона Грея безкоштовно, без реєстрації та смс (sms), вибравши один з форматів: rtf, epub, txt, fb2. Книга для людей будь-якого віку і будь-якої статі.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чоловіки з Марса, жінки з Венери» Джона Грея

2 відповіді до “Чоловіки з Марса, жінки з Венери”

  1. Оксана Оксана сказав:

    А як завантажити кнгигу, якщо нема такої опції саме для неї? Дякую наперед

  2. Богдан Богдан сказав:

    Класна книга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *