«Чому чоловіки хочуть сексу, а жінки потребують любові» Алан Піз, Барбара Піз

«Чому чоловіки хочуть сексу, а жінки потребують любові» Алан Піз, Барбара Піз

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1061 переглядів
1061 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Чому чоловіки хочуть сексу, а жінки потребують любові» Алана Піза, Барбари Піз (анотація)

Яку роль відіграють інтимні стосунки в житті людини? Що змушує деяких чоловіків постійно міняти партнерок по сексу? А що змушує жінок вимагати зобов’язань від чоловіків? Автори цієї книжки дають докладні відповіді на питання щодо того, як виникають любов і романтика, чого насправді хочуть чоловіки і жінки, чим найчастіше зумовлений випадковий секс, чому стаються подружні зради. Їхні висновки і поради ґрунтуються на результатах численних досліджень і наукових експериментів.

Написане живою мовою, насичене цікавою інформацією та дотепним гумором, це видання займе достойне місце на книжковій полиці повнолітнього читача.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Чому чоловіки хочуть сексу, а жінки потребують любові» Алана Піза, Барбари Піз українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чому чоловіки хочуть сексу, а жінки потребують любові» Алана Піза, Барбари Піз

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *