«Чому люди тупі? Психологія дурості» Жан-Франсуа Марміон

«Чому люди тупі? Психологія дурості» Жан-Франсуа Марміон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1948 переглядів
1948 переглядів

Короткий зміст книги «Чому люди тупі? Психологія дурості» Жан-Франсуа Марміона (анотація)

Щодня без винятку ми бачимо, чуємо й читаємо дурниці. Водночас усі їх роблять, думають, перетравлюють і говорять. Усі ми час від часу буваємо дурнями, які мимохіть верзуть дурниці без важких наслідків. Та поза щоденним фоновим шумом глупства доводиться мати справу з натовпом фахових, коронованих дурнів, дурнів із великої літери. І в цих дурнях, хоч де вони нас спіткають, на роботі чи вдома, немає нічого смішного. Тож чому їхня «популяція» збільшується, перетворюючи дурість із вади на еталон? Французький науковий журналіст Жан-Франсуа Марміон здійснив приголомшливе комплексне дослідження феномена людської тупості. Як інтернет і соціальні мережі роблять нас дурними? Чому дуже розумні люди часом вірять у дурниці? Як боротися з колективною тупістю? Пропаганда відсталості та методи протистояння обскурантизму. У цій сміливій, часом зухвалій і відвертій історії психіатри, вчені, філософи, соціологи та письменники з усього світу пропонують нам свій погляд на людську дурість, її природу і на те, чому вона досі існує в нашому житті.

Слухати аудіокнигу «Чому люди тупі? Психологія дурості» Жана-Франсуа Марміона онлайн українською безкоштовно:Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Чому люди тупі? Психологія дурості» Жан-Франсуа Марміона та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Чому люди тупі? Психологія дурості» Жан-Франсуа Марміона: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Чому люди тупі? Психологія дурості» Жан-Франсуа Марміона і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чому люди тупі? Психологія дурості» Жан-Франсуа Марміона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *