«Чому матуся хоче напитися» Джилл Сімс

«Чому матуся хоче напитися» Джилл Сімс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
224 переглядів
224 переглядів

Про книгу «Чому матуся хоче напитися» Джилл Сімс

Чудовий твір про типову маму, яких сотні мільйонів по всьому світі. І якщо ви одна із них, то обов’язково познайомтеся з Еллен – 39-річною жінкою, яка замість того, щоб здійснити свої блакитні мрії, крутиться цілодобово, немов та муха в окропі і прагне лише одного – встигнути все і… напитися!

Легку й іронічну водночас оповідь представлено у вигляді щоденника, в якому Еллен регулярно робить записи, описуючи своє життя, на перший погляд, примітивне та рядове, а насправді дуже дивне і глибоке, адже, незважаючи на постійне бажання перепочити, Еллен є чудовою мамою двох дітей, яка не втрачає гумору у всієї цій рутині.

Щоб дізнатися більше цікавого про життя матусі Еллен, почуття гумору якої заставляє сміятися з перших сторінок, достатньо скачати книгу непересічного автора Джилл Сімс «Чому матуся хоче напитися», і зробити це можна абсолютно безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у зручному форматі на вибір: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Невже ідеальні родини – це лише химера, та чиєсь прагнення видавати бажане за дійсне? Чи це не так? Можна читати онлайн книгу «Чому матуся хоче напитися» Джилл Сімс, перекладену українською мовою, і впізнавати себе, розуміючи, що ви у світі не одна. Чи, може, ви зовсім не схожі на ту жінку, як думаєте?

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чому матуся хоче напитися» Джилл Сімс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *