«Чому мені раніше цього не казали? Стратегія спокійного життя в буремні часи» Джулі Сміт

«Чому мені раніше цього не казали? Стратегія спокійного життя в буремні часи» Джулі Сміт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1818 переглядів
1818 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Чому мені раніше цього не казали? Стратегія спокійного життя в буремні часи» Джулі Сміт (анотація)

Докторка Джулі Сміт має понад десять років досвіду роботи клінічною психологинею. Вона одна з перших використала TikTok як інструмент терапії та експрес-порадник у галузі психічного здоров’я. Наразі у докторки Сміт три мільйони підписників. Вона є психологинею BBC Radio 1 Life Hacks. Про неї писали Women’s Health, Buzzfeed, The Telegraph, The Times, The Sunday Mail, Glamour, CNN тощо.

Життєві проблеми й турботи повсякчас розхитують емоційний фон та психічне здоров’я. Докторка Джулі Сміт чудово розуміє ваш стан. І має у своєму арсеналі набір терапевтичних інструментів для подолання будь-яких життєвих негараздів, критики, депресії, демотивованості, для зміцнення впевненості в собі та психологічної стійкості навіть у найважчі часи.

– Як пояснити свій поганий настрій
– Емоційні пастки, яких треба стерегтися
– Як змусити стрес працювати на себе та що робити з тривогою
– Боротьба зі страхом неминучого та пропрацювання всіх стадій горя
– Як змусити себе щось робити, коли бажання немає, і підтримувати почуття мотивації в інших

Ваш психічний добробут так само важливий, як і фізичний. Дбаючи про нього, ви закладете фундамент щасливого та стабільного майбутнього для вас і ваших близьких.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Чому мені раніше цього не казали? Стратегія спокійного життя в буремні часи» Джулі Сміт українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чому мені раніше цього не казали? Стратегія спокійного життя в буремні часи» Джулі Сміт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *