«Чому ми кохаємо» Хелен Фішер

«Чому ми кохаємо» Хелен Фішер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4830 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Чому ми кохаємо» Хелени Фішер (анотація)

Скептики кажуть, що кохання – це лише хімія. Психологи називають його хворобою. Романтики – еліксиром вічного життя. Час дізнатися, хто з них має рацію. Гелен Фішер дає відповіді на запитання, що стосуються кохання, його «алгоритму», впливу на психіку, соціалізацію та наше життя загалом.

Чому ми кохаємо? Чому обираємо людей, яких обираємо? Як чоловіки й жінки різняться у своїх романтичних почуттях? Кохання з першого погляду. Кохання й жага. Кохання і шлюб. Любов у тварин. Як еволюціонує кохання? Кохання і ненависть. Який він – закоханий мозок? Як завоювати любов і чи можна її зберегти? І що воно взагалі таке – кохання?

Це надзвичайна екскурсія наукою та мистецтвом старовинного романтичного почуття. Книжка містить результати досліджень, для яких було застосовано новітні технології сканування мозку. Тут відповіді на запитання про мінливе й часто неконтрольоване почуття, яке ми звемо коханням.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Чому ми кохаємо» Хелени Фішер українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Чому ми кохаємо» Хелени Фішер українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чому ми кохаємо» Хелени Фішер

2 відповіді до “Чому ми кохаємо”

  1. Люба Люба сказав:

    Классно, я навіть ніколи не задумувалась звідки виникає природа кохання. Книга “Чому ми кохаємо?” допомогла мені розібратись та відкрила багато нового. Корисно та цікаво, рекомендую.

  2. Лілія Лілія сказав:

    Послухала подругу, та вирішила скачати книгу «Чому ми кохаємо». Вона дала мені відповіді на багато питань, в тому числі й: «Чому психологи любов називають хворобою?». Читати книгу було легко, вона зовсім не нудна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *