«Чому нації занепадають? Походження влади, багатства і бідності» Джеймс Робінсон, Дарон Аджемоглу

«Чому нації занепадають? Походження влади, багатства і бідності» Джеймс Робінсон, Дарон Аджемоглу

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
11924 переглядів
11924 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Чому нації занепадають? Походження влади, багатства і бідності» Джеймса Робінсона, Дарона Аджемоглу (анотація)

Чому одні країни бідні, а інші багаті? Багато хто каже, що вся справа у керівництві. Що люди вибирають поганих президентів і парламент, не здатних правильно керувати державою, а потім мають низький рівень економіки та бідність. Та чи дійсно все так просто? Відомі американські економіст і політолог вирішили розібратись в цьому споконвічному питанні. Підсумком їх роботи стала книга «Чому нації занепадають? Походження влади, багатства і бідності».

Читати онлайн книгу «Чому нації занепадають? Походження влади, багатства і бідності» Джеймса Робінсона, Дарона Аджемоглу українською мовою сподобається всім, хто цікавиться світовою політикою та історією – як сучасною, так і минулою, адже корені багатства і бідності тих чи інших сучасних країн занурюються глибоко в минуле.

Цікаво, що висновки, до яких прийшли вчені, універсальні для всіх держав, незалежно від розташування, кліматичних умов, природних копалин, державного устрою та інших чинників. Автори вважають, що існують такі правила, слідуючи яким можна вивести з бідності будь-яку країну. І навіть Гондурас може досягти рівня Швейцарії. 


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Чому нації занепадають? Походження влади, багатства і бідності» Джеймса Робінсона, Дарона Аджемоглу українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чому нації занепадають? Походження влади, багатства і бідності» Джеймса Робінсона, Дарона Аджемоглу

Одна відповідь до “Чому нації занепадають? Походження влади, багатства і бідності”

  1. Саша Саша сказав:

    Хоч книга «Чому нації занепадають?» і читається легко, певна підготовка сприйняття мені була просто необхідна. Це плід праці людей, які не просто для галочки захотіли пофілософствувати над цим питанням, а справді хотіли розібратись. Понад 10 років роботи, я в захваті. Риба гниє з голови, чомусь саме такі думки у мене виникли під кінець книги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *