«Чому нації занепадають? Походження влади, багатства і бідності» Джеймс Робінсон, Дарон Аджемоглу

«Чому нації занепадають? Походження влади, багатства і бідності» Джеймс Робінсон, Дарон Аджемоглу

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
824 переглядів
824 переглядів

Про книгу «Чому нації занепадають? Походження влади, багатства і бідності» Джеймса Робінсона, Дарона Аджемоглу

Чому одні країни бідні, а інші багаті? Багато хто каже, що вся справа у керівництві. Що люди вибирають поганих президентів і парламент, не здатних правильно керувати державою, а потім мають низький рівень економіки та бідність. Та чи дійсно все так просто? Відомі американські економіст і політолог вирішили розібратись в цьому споконвічному питанні. Підсумком їх роботи стала книга «Чому нації занепадають? Походження влади, багатства і бідності».

Читати онлайн книгу «Чому нації занепадають? Походження влади, багатства і бідності» Джеймса Робінсона, Дарона Аджемоглу українською мовою сподобається всім, хто цікавиться світовою політикою та історією – як сучасною, так і минулою, адже корені багатства і бідності тих чи інших сучасних країн занурюються глибоко в минуле.

Цікаво, що висновки, до яких прийшли вчені, універсальні для всіх держав, незалежно від розташування, кліматичних умов, природних копалин, державного устрою та інших чинників. Автори вважають, що існують такі правила, слідуючи яким можна вивести з бідності будь-яку країну. І навіть Гондурас може досягти рівня Швейцарії. 

Ви можете скачати книгу «Чому нації занепадають? Походження влади, багатства і бідності» Джеймса Робінсона, Дарона Аджемоглу безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). В нашій електронній бібліотеці завжди знайдеться цікава література саме для вас!

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чому нації занепадають? Походження влади, багатства і бідності» Джеймса Робінсона, Дарона Аджемоглу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *