«Чому не Еванс?» Аґата Крісті

«Чому не Еванс?» Аґата Крісті

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4649 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Чому не Еванс?» Аґати Крісті (анотація)

Книги Агати Крісті завжди викликали захоплення у читачів, які надають перевагу детективному жанру. Книга «Чому не Еванс?» – один із найкращих творів закордонної письменниці, який затягує у вир подій уже з перших рядків. У нас на сайті ви можете читати онлайн книгу «Чому не Еванс?» Агати Крісті українською мовою зі смартфона, ноутбука та інших електронних пристроїв.

Ти ніколи не можеш знати наперед, яка саме деталь допоможе розпочати своє власне розслідування, або ж засумніватися в незаперечних, на перший погляд, фактах. Так і сталося з бідолашним Алексом Причардом, який помер випадково, просто за збігом обставин. Все здається дуже простим: через густий туман чоловік не бачив дороги, тому й зірвався зі скелі. Але все очевидно лише на перший погляд. Останні слова чоловіка, що помирає, «Чому не Еванс?», змусили головного героя добряче поміркувати. Примара таємничого Еванса буде супроводжувати Боббі аж до закінчення історії. Будуть і такі дні, коли Боббі й зовсім втратить надію знайти цього загадкового чоловіка.

Агата Крісті майстерно описує не тільки головних героїв, а й місцевість, події та другорядних персонажів. Всі деталі вкупі дають читачу деякі підказки впродовж всього тексту, тому під час читання можна відчути себе частиною детективу, зануритись у захопливий світ з головою.

Наша електронна бібліотека пропонує вам не тільки читати, а й скачати книгу «Чому не Еванс?» Агати Крісті безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на будь-який гаджет у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Чому не Еванс?» Аґати Крісті українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Чому не Еванс?» Аґати Крісті українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чому не Еванс?» Аґати Крісті

Одна відповідь до “Чому не Еванс?”

  1. Ірина Ірина сказав:

    З першої сторінки мене знов затягнуло. Саме з таких слів я починаю “рекламувати” книгу Агати Крісті Чому не Еванс? своїм подружкам. Після моїх рекомендацій все моє оточення починає читати класні книги і це круто. Тому і вам рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *