«Чому не Еванс?» Аґата Крісті

«Чому не Еванс?» Аґата Крісті

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
78 переглядів
78 переглядів

Про книгу «Чому не Еванс?» Аґати Крісті

Книги Агати Крісті завжди викликали захоплення у читачів, які надають перевагу детективному жанру. Книга «Чому не Еванс?» – один із найкращих творів закордонної письменниці, який затягує у вир подій уже з перших рядків. У нас на сайті ви можете читати онлайн книгу «Чому не Еванс?» Агати Крісті українською мовою зі смартфона, ноутбука та інших електронних пристроїв.

Ти ніколи не можеш знати наперед, яка саме деталь допоможе розпочати своє власне розслідування, або ж засумніватися в незаперечних, на перший погляд, фактах. Так і сталося з бідолашним Алексом Причардом, який помер випадково, просто за збігом обставин. Все здається дуже простим: через густий туман чоловік не бачив дороги, тому й зірвався зі скелі. Але все очевидно лише на перший погляд. Останні слова чоловіка, що помирає, «Чому не Еванс?», змусили головного героя добряче поміркувати. Примара таємничого Еванса буде супроводжувати Боббі аж до закінчення історії. Будуть і такі дні, коли Боббі й зовсім втратить надію знайти цього загадкового чоловіка.

Агата Крісті майстерно описує не тільки головних героїв, а й місцевість, події та другорядних персонажів. Всі деталі вкупі дають читачу деякі підказки впродовж всього тексту, тому під час читання можна відчути себе частиною детективу, зануритись у захопливий світ з головою.

Наша електронна бібліотека пропонує вам не тільки читати, а й скачати книгу «Чому не Еванс?» Агати Крісті безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на будь-який гаджет у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Чому не Еванс?» Аґати Крісті

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чому не Еванс?» Аґати Крісті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *