«Чому, сказати, й сам не знаю» Андрій Малишко

Вірш «Чому, сказати, й сам не знаю» Андрій Малишко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1097 переглядів
1097 переглядів
[uptolike]

Вiрш «Чому, сказати, й сам не знаю» Андрія Малишка

Чому, сказати, й сам не знаю…
Андрій Малишко
Чому, сказати, й сам не знаю,
Живе у серці стільки літ
Ота стежина в нашім краю
Одним одна біля воріт.
На вечоровім виднокрузі,
Де обрій землю обніма,
Нема кінця їй в темнім лузі,
Та й повороту теж нема.
Кудись пішла, не повертає,
Хоч біля серця стеле цвіт,
Ота стежина в нашім краю
Одним одна біля воріт.
Дощами мита-перемита,
Дощами знесена у даль,
Між круглих соняхів із літа
Мій ревний біль і ревний жаль.
1970

Аналiз вiрша «Чому, сказати, й сам не знаю» Андрія Малишка

Тільки з віком розумієш, що таке батьківщина та рідний будинок. Адже є настільки звичні речі, які ти бачиш щодня з самого дитинства, що просто їх уже не помічаєш.

Але варто тільки виїхати з рідного краю, і починаєш нудьгувати за кожною стежкою, за кожним деревом, лавочкою біля будинку. І складно підібрати правильні слова, щоб повною мірою описати власні почуття та біль. Про це ви і зможете читати онлайн у вірші «Чому, сказати, і сам не знаю» Андрія Малишка на нашому сайті.

Вірш зовсім невеликий, але в ньому стільки любові, розпачу та душевних мук, що починаєш його перечитувати знову і знову. Ніхто не забуде шлях до батьківського будинку і ту стежку, яка веде до нього. І неважливо, де саме, в якому куточку світа ви перебуватимете – ця стежка все одно буде у вашому серці.

Коли читаєш вірш, стає трохи сумно на душі. Адже багато хто не має вже батьківського будинку, і стежка заросла травою. Але дуже важливо такі добрі, світлі та потрібні спогади про рідний край зберігати у своєму серці.

Рекомендуємо скачати вірш «Чому, сказати, і сам не знаю» Андрія Малишка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), вибравши один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб)


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Чому, сказати, й сам не знаю» Андрія Малишка українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на вірш «Чому, сказати, й сам не знаю» Андрія Малишка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *