«Чому зебри не страждають на виразку» Роберт Сапольскі

«Чому зебри не страждають на виразку» Роберт Сапольскі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
6880 переглядів
6880 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Чому зебри не страждають на виразку» Роберта Сапольскі (анотація)

Книга «Чому зебри не страждають на виразку» Роберта Сапольскі повністю переверне вашу свідомість і уявлення про власне тіло.

Чи знали ви, що багато хвороб у нас з’являються від стресу? Це той фактор, який на жаль ми не можемо виключити зі свого життя. Що ж, довіримося творцю цієї книги та перевіримо деякі теорії разом. Радимо читати онлайн усім книгу автора Роберта Сапольскі «Чому зебри не страждають на виразку» українською мовою.

Особливістю цієї книги є багато думок, оскільки в ній зібрано не одне дослідження вчених з різних галузей знань. Чи думали ви колись, що від їжі, яку споживала ваша мати, бувши вагітною, буде залежати рівень стресу і реакція організму на нього?

Якщо ви зрозумієте, що допоможе саме вам зменшити шкідливий вплив стресу на організм, ваше життя стане кращим.

Щоб пізнати себе простою мовою без зайвих і незрозумілих термінів, швидко і легко, вам необхідно скачати книгу «Чому зебри не страждають на виразку» Роберта Сапольскі безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Чому зебри не страждають на виразку» Роберта Сапольскі українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чому зебри не страждають на виразку» Роберта Сапольскі

Одна відповідь до “Чому зебри не страждають на виразку”

  1. Світлана Світлана сказав:

    Ааа, щоо, як це? Такі питання не один раз вспливали в мене в голові читаючи “Чому зебри не страждають на виразку”, тепер точно світ перевернувся. Зробила багато поміток, до яких час від часу повертаюсь. Раджу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *