«Чорна конюшина» Юкі Табата

«Чорна конюшина» Юкі Табата

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
136 переглядів
136 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Чорна конюшина» Юкі Табата (анотація)

Ще дітьми Аста і Юно були залишені біля порога церкви в глухому селі. Хлопчики пообіцяли один одному, що один із них стане Королем магів. Проте, що старші вони ставали, то більше різниці між ними з’являлося. Юно був генієм магії, а Аста тренував своє тіло лише фізично. Коли їм виповнилося по 15 років, настав час отримувати гримуари. Юно став володарем книги з чотирилистою конюшиною (більшість людей отримують книги з трилистою), у той час як Аста не отримав нічого. Однак, коли Юно загрожувала небезпека, Аста розкрив свою справжню силу.

У результаті хлопець став володарем гримуару з п’ятилистою конюшиною під назвою «Чорна конюшина»! Тепер двоє друзів подорожують світом, щоб досягти одну й ту саму мету.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Чорна конюшина» Юкі Табата та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Чорна конюшина» Юкі Табата: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Чорна конюшина» Юкі Табата і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чорна конюшина» Юкі Табата

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *