«Чорне сонце» Василь Шкляр

«Чорне сонце» Василь Шкляр

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
830 переглядів
830 переглядів

Про книгу «Чорне сонце» Василя Шкляра

Василь Шкляр – один з найвідвертіших і найвразливіших письменників сучасної України, співець постраждалої душі українця від жорстокості і лицемірства, морального бруду оточуючих. Коли починаєш читати онлайн будь-який його твір, відчуваєш, як він повністю пронизує тебе, викликаючи цілий шквал емоцій, змушує замислитися над тими речами, які в повсякденності ми не помічаємо або сприймаємо як норму.

Книга «Чорне сонце» присвячена найбільшій трагедії України за кілька останніх років – війні у Донбасі. Шкляру вдалося не лише показати переживання та сподівання бійців, їхні страждання та шалену любов до рідної України, а й помістити читача в самісіньку гущину подій, даючи йому змогу хоч на кілька хвилин опинитися поруч зі справжніми героями нашого часу.

Автор ставить гостре питання, змушуючи читачів проаналізувати поняття «герой». Де знаходяться справжні герої? Хіба лише у книжках, які натхненно розглядаються у школі. Вони – серед нас, і хоч ми не знаємо їхніх імен і прізвищ, вони роблять велику справу – ціною власного життя дарують нам спокій і безпеку, закладають в наші серця надію про сильну державу, в якій пануватиме любов.

У романі «Чорне сонце» піднімаються актуальні питання соціального характеру: кар’єризм і хабарництво, байдужість і егоїзм, панування грошей над усіма іншими цінностями… На противагу жорстоким, духовно обмеженим і корисливим «панам», генералам і продажним бійцям у книзі зображено багато персонажів, що є прикладом самопожертви, героїзму та відданості своїй Батьківщині, піклування про своїх рідних і товаришів. Виховуючи підростаюче покоління на таких образів відважних бійців, ми даємо прекрасний взірець духовної сили та краси.

Книга вражає великою кількістю афоризмів і роздумів письменника, що, здається, продиктовані самим болем і відчаєм. Незважаючи на важку тему, цей твір не позбавлений гострого гумору, а протистояння добра і зла тут сягає свого апогею. Усі бажаючі можуть скачати «Чорне сонце» Василя Шкляра у нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Для скачування твору ми надаємо матеріали у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чорне сонце» Василя Шкляра

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *