«Чорний дім» Стівен Кінг, Пітер Страуб

«Чорний дім» Стівен Кінг, Пітер Страуб

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Чорний дім» Стивена Кинга, Пітера Страуба

Книга “Чорний дім” – захоплююче продовження містичної історії про Джека Сойєра, підлітка, який у романі “Талісман” здійснив небезпечну подорож у потойбічну реальність, намагаючись врятувати матір від смертельної хвороби. Стівен Кінг і Пітер Страуб пропонують читачам знову зустрітися з улюбленим героєм – вже дорослою людиною та відважним поліцейським, якому під силу розкрити будь-які злочини.

У тридцять п’ять років Джек пішов у відставку, вирішивши відійти від детективних справ. Минуле не давало чоловікові спокійного життя, і головний герой намагався сховатися від нього серед живописної природи на березі річки Міссісіпі. Проте доля повернула Джека до Темряви, примусивши зазирнути їй прямо у вічі.

У невеличкому містечку Френч-Лендінг почали відбуватися жахливі речі – зникали діти, трупи яких потім знаходили у такому стані, що було моторошно навіть досвідченим поліцейським. Місцева поліція звертається по допомогу до Джека – тільки він міг знайти загадкового маніяка, який не залишав після себе жодних доказів.

Розслідування приводять головного героя до старого будинку в дрімучому лісі, пофарбованому в чорний колір. Саме там ховається зло, яке не давало Сойєру спокою і знов готове затягнути його у потойбічний світ. Якщо ви хочете разом з відважним детективом розкрити всі таємниці чорного дома та побачити, хто саме ховається за личиною монстра-людоїда, рекомендуємо скачати цю атмосферну книгу.

Починаючи читати книгу “Чорний дім“, одразу бачиш незвичайну манеру створення детективних сюжетів, притаманних лише Кінгу. Він не закладає інтригу в образ головного злодія, а поступово розкриває різні грані його особистості, думки й мотиви, підводячи читача до розуміння його внутрішнього світу.

Стівен Кінг і Пітер Страуб відійшли від жанру містичної казки та створили криваву історію, від якої бігають мурашки навіть у знавців неймовірної фантазії Кінга. Роман “Чорний дім” – це ниточка, що тягнеться до наймасштабнішої праці Короля жахів – його найбільш улюбленого циклу “Темна вежа”. Це перша сходинка у розумінні того всесвіту, що став візитною карткою легендарного американського письменника.

Обережно! Ненормативна лексика!

Завантажити безкоштовно книгу «Чорний дім» Стивена Кинга, Пітера Страуба

Завантажити книгу «Чорний дім» у форматі:

Рекомендації

Сірі бджоли
Сірі бджоли Андрій Юрійович Курков
Страшенно голосно і неймовірно близько
Страшенно голосно і нейм... Джонатан Сафран Фоер
Крадійка книжок
Крадійка книжок Маркус Зусак
На межі самотності
На межі самотності Бенедикт Вельс

Відгуки на книгу «Чорний дім» Стивена Кинга, Пітера Страуба