«Чорний хліб» Олександр Сідоренко (Фоззі)

«Чорний хліб» Олександр Сідоренко (Фоззі)

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2163 переглядів
2163 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Чорний хліб» Олександра Сідоренка (Фоззі) (анотація)

Чи можна виміряти цінність людського життя? Жінка втрачає сина, в смерті якого винуваті одноплемінники. Тепер єдиною її метою в цьому світі стає помста…

Сучасний український письменник Фоззі (псевдоним) відомий читачам своїми проникливими життєвими романами. Представляємо вашій увазі один із них.

Почавши читати онлайн книгу «Чорний хліб» Фоззі українською мовою, ви дізнаєтесь, що сюжет закручується навколо трагічної історії маленької жінки на півночі колишнього Радянського Союзу. Головна героїня – Лилекєй, чукча, дружина мисливця. Живе по законам своїх пращурів, заробляє на життя мисливством. Та одного разу її хлопчик не повертається додому. Жінка вирішує помститись тим, хто допоміг її єдиному сину втопитись, і тим, хто байдуже спостерігав за цим.

Роман читається легко завдяки невимушеної простої манері письма автора. Основна тема твору – мораль та людяність. Чи стане легше тому, хто все своє життя присвятив помсті? Також автор реалістично зображує становище бідних верств населення наприкінці 80-х – початку 90-х років минулого століття.

Після довгих років страждань доля заносить головну героїню на південь України. Чи змінить це місце світогляд нещасної Лилекєй?

Скачати книгу «Чорний хліб» Фоззі безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) радимо в форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Затишний вечір вам гарантовано!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Чорний хліб» Олександра Сідоренка (Фоззі) українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чорний хліб» Олександра Сідоренка (Фоззі)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *