«Чорний Леопард, Рудий Вовк» Марлон Джеймс

«Чорний Леопард, Рудий Вовк» Марлон Джеймс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1543 переглядів
1543 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Чорний Леопард, Рудий Вовк» Марлона Джеймса (анотація)

Книга «Чорний Леопард, Рудий Вовк» Марлона Джеймса сподобається всім, хто хоче знайти щось нове для своєї бібліотеки книг фентезі. Можна бути певним у тому, що автор здивує навіть затятого читача жанру, адже в основу своєї історії він бере справжні легенди та міфи Африки, які залишаються для більшості люде невідомими, та навіть без обрамлення художньої історії мають свій загадковий шарм. Разом з цікавими та оригінальними героями історія точно не полишить байдужим нікого, хто візьме її до рук.

Історія починається з того, що до головного героя звернулись з проханням знайти та повернути живим й неушкодженим хлопчика. Це було правильним вибором, адже він, відомий як Слідопит, був кращим у своїй справі. Довгі роки він займався мисливством, проте тепер, будучи професійним шукачем, йому допомагають ті старі, але не забуті навички. Тепер його знають у всіх тринадцяти королівствах, що зробило йому велику честь та створило ореол слави.

В новій справі, яку він отримав, він порушив своє головне правило – завжди працювати одному. Причиною цього була потенційна складність завдання, а також багато невідомого, що чекало попереду, адже герой практично нічого не знав, що на нього чекатиме. Його поплічниками стали відьма, велетень та навіть перевертень в тілі леопарда. Кожен з них має свою довгу і не завжди хорошу історію, про яку читачам ще тільки доведеться довідатись в наступних книгах серії.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Чорний Леопард, Рудий Вовк» Марлона Джеймса українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чорний Леопард, Рудий Вовк» Марлона Джеймса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *