«Чорний ліс» Андрій Кокотюха

«Чорний ліс» Андрій Кокотюха

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
9424 переглядів
9424 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Чорний ліс» Андрія Кокотюхи (анотація)

Роман Андрія Кокотюхи “Чорний ліс” – один з найсуперечливіших творів сучасної української літератури. Ця книга змушує задуматися над непростими ворожо-дружніми стосунками українців, росіян, німців і поляків на Волині під час Другої світової війни. Її потрібно скачати й прочитати всім, хто хоче дізнатися правдиві факти серед багатьох вигадок про українську історію та проаналізувати ті уроки, які вона нам дала.

Досі в українському суспільстві точаться гострі суперечки щодо ворогів та рятівників нашої держави у той руйнівний період. Андрій Анатолійович Кокотюха пропонує розібратися в цьому риторичному питанні на прикладі захоплюючої історії про радянського диверсанта з Полтавщини, який опинився “поміж трьох вогнів” – поляками, німцями та західними українцями. Шукаючи справедливості та чесної відповіді на запитання “Хто є справжнім ворогом моєї держави?”, головний герой стикнеться з цілою низкою випробувань та неочікуваних відкриттів і буде змушений зробити свій вибір.

Сюжетна лінія книги “Чорний ліс”, яку вимальовує автор, досить цікава. Починаючи читати твір, знайомишся з колишнім міліціонером Максимом Коломійцем – одним з представників радянської системи. Його засуджують, проте дають можливість виправитися і направляють на таємне завдання у волинські ліси, де орудують банди повстанців. Головний герой опиняється у полоні українських вояків – і з цього часу починаються його пошуки істини.

Книга “Чорний ліс” – не тільки гостросюжетна замальовка про невтомного шукача правди, а й історичний роман, з якого читач дізнається про істинний патріотизм, зраду та підступні інтриги радянських часів, що перекручувалися протягом багатьох десятиліть. Для підкреслення достовірності описаної атмосфери Андрій Анатолійович Кокотюха доповнив свій твір списком джерел, де можна більш детально ознайомитися з історичними фактами того періоду.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Чорний ліс» Андрія Кокотюхи українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Чорний ліс» Андрія Кокотюхи

І не москаль він. Полонений, українець зі Сходу. Раніше тут ті місця Великою Україною називали. Думаю, свій він, Яворе. Не такий як ми, але свій.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чорний ліс» Андрія Кокотюхи

2 відповіді до “Чорний ліс”

  1. Кароліна Кароліна сказав:

    Вау, “Чорний ліс” – це справді ніби екскурс в минуле. Я ще не жила в ті часи але відчула на собі ті емоції та відчуття. Перший історичний роман від якого в мене мурахи по шкірі. Раджу однозначно почитати.

  2. Марія Марія сказав:

    Книга «Чорний ліс» відкрила мої очі на правду. Це зовсім не нудна робота з історії, це прозовий твір про війну. Читається на одному диханні як крута національно-патріотична книга.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *