«Чорний ліс» Андрій Кокотюха

«Чорний ліс» Андрій Кокотюха

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2577 переглядів
2577 переглядів

Про книгу «Чорний ліс» Андрія Кокотюхи

Роман Андрія Кокотюхи “Чорний ліс” – один з найсуперечливіших творів сучасної української літератури. Ця книга змушує задуматися над непростими ворожо-дружніми стосунками українців, росіян, німців і поляків на Волині під час Другої світової війни. Її потрібно скачати й прочитати всім, хто хоче дізнатися правдиві факти серед багатьох вигадок про українську історію та проаналізувати ті уроки, які вона нам дала.

Досі в українському суспільстві точаться гострі суперечки щодо ворогів та рятівників нашої держави у той руйнівний період. Андрій Анатолійович Кокотюха пропонує розібратися в цьому риторичному питанні на прикладі захоплюючої історії про радянського диверсанта з Полтавщини, який опинився “поміж трьох вогнів” – поляками, німцями та західними українцями. Шукаючи справедливості та чесної відповіді на запитання “Хто є справжнім ворогом моєї держави?”, головний герой стикнеться з цілою низкою випробувань та неочікуваних відкриттів і буде змушений зробити свій вибір.

Сюжетна лінія книги “Чорний ліс”, яку вимальовує автор, досить цікава. Починаючи читати твір, знайомишся з колишнім міліціонером Максимом Коломійцем – одним з представників радянської системи. Його засуджують, проте дають можливість виправитися і направляють на таємне завдання у волинські ліси, де орудують банди повстанців. Головний герой опиняється у полоні українських вояків – і з цього часу починаються його пошуки істини.

Книга “Чорний ліс” – не тільки гостросюжетна замальовка про невтомного шукача правди, а й історичний роман, з якого читач дізнається про істинний патріотизм, зраду та підступні інтриги радянських часів, що перекручувалися протягом багатьох десятиліть. Для підкреслення достовірності описаної атмосфери Андрій Анатолійович Кокотюха доповнив свій твір списком джерел, де можна більш детально ознайомитися з історичними фактами того періоду.

Цитати з книги «Чорний ліс» Андрія Кокотюхи

І не москаль він. Полонений, українець зі Сходу. Раніше тут ті місця Великою Україною називали. Думаю, свій він, Яворе. Не такий як ми, але свій.

Скачати безкоштово книгу «Чорний ліс» Андрія Кокотюхи

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чорний ліс» Андрія Кокотюхи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *