«Чорний яр» Олесь Гончар

«Чорний яр» Олесь Гончар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3185 переглядів

Короткий зміст книги «Чорний яр» Олеся Гончара (анотація)

В книзі «Чорний яр» від Олеся Гончара читач почує про страшну катастрофу, що трапилась 13 березня 1961 року на Куренівці в Києві. Такі теми є звичними для автора – він часто торкається тем, що є або резонансними, або відголосом нагадують про болючі сторінки минулого.

Сама трагедія є однією з найбільших для міста Києва за останні кілька десятиліть. Не дивлячись на трагічність події в Куренівці, все одно про такі події мають говорити в суспільстві задля уникнення таких випадків в майбутньому. І хто як не митець може про це написати, щоб кожен читач зміг зрозуміти весь жах того, що сталось.

Скачати книгу «Чорний яр» за авторства Олеся Гончара безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Дізнатися більше, про події, причини та наслідки трагедії 13 березня 1961 на Куренівці в Києві ви можете, якщо вирішите читати онлайн «Чорний яр» з-під пера Олеся Гончара українською мовою на нашому ресурсі електронних книг.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Чорний яр» Олеся Гончара та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Чорний яр» Олеся Гончара: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Чорний яр» Олеся Гончара і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Чорний яр» Олеся Гончара українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чорний яр» Олеся Гончара

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *