«Чорний яр» Олесь Гончар

«Чорний яр» Олесь Гончар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1656 переглядів
1656 переглядів

Короткий зміст книги «Чорний яр» Олеся Гончара (анотація)

В книзі «Чорний яр» від Олеся Гончара читач почує про страшну катастрофу, що трапилась 13 березня 1961 року на Куренівці в Києві. Такі теми є звичними для автора – він часто торкається тем, що є або резонансними, або відголосом нагадують про болючі сторінки минулого.

Сама трагедія є однією з найбільших для міста Києва за останні кілька десятиліть. Не дивлячись на трагічність події в Куренівці, все одно про такі події мають говорити в суспільстві задля уникнення таких випадків в майбутньому. І хто як не митець може про це написати, щоб кожен читач зміг зрозуміти весь жах того, що сталось.

Скачати книгу «Чорний яр» за авторства Олеся Гончара безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Дізнатися більше, про події, причини та наслідки трагедії 13 березня 1961 на Куренівці в Києві ви можете, якщо вирішите читати онлайн «Чорний яр» з-під пера Олеся Гончара українською мовою на нашому ресурсі електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Чорний яр» Олеся Гончара українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Чорний яр» Олеся Гончара українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чорний яр» Олеся Гончара

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *