«Чорнильно-чорне серце» Роберт Ґалбрейт (Джоан Роулінг)

«Чорнильно-чорне серце» Роберт Ґалбрейт (Джоан Роулінг)

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
8280 переглядів
8280 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Чорнильно-чорне серце» Роберта Ґалбрейта (анотація)

Книга «Чорнильно-чорне серце» Роберта Ґалбрейта – захоплюючий, неочікуваний та стрімкий детективний трилер, що вражає з перших сторінок. Цікавою особливістю цієї історії є те, що ім’я автора – псевдонім, що приховує постать справжньої письменниці. Її звуть Джоан Роулінг, що вже добре відома всім прихильникам літератури в жанрі фентезі, але ця книга доводить, що не лише в цьому жанрі вона може реалізувати себе, як автор. Всі книги, що були написані під псевдонімом є пов’язаними і мають спільний сюжет та персонажів, що дозволяють поглянути на всю творчість письменниці у геть іншому світлі.

Події історії почалися в офісі Робін Еллакотт, куди одного дня прийшла перелякана дівчина на ім’я Еді Ледвелл. Вона благала про зустріч з приватним детективом. Вся справа в тому, що дівчину переслідує невідомий, який сам назвав себе Аномія. Лише дізнавшись хто це, вона отримує шанс на порятунок. Проте події розвивались куди більш стрімко, ніж Еді могла б собі це уявити. Визнавши свою некомпетентність в справі, Робін відмовилась братись за це замовлення, аж поки не дізналась про смерть Еді на Гайгетському кладовищі.

Після такого приголомшливого вбивства Робін разом з Кормораном Страйком, що був її помічником, вже не могла ігнорувати загадкового Аномія. На неї та її поплічника очікував варфоломіївський вузол в нетрях мережі, де потрібно було віднайти походження невідомих псевдонімів, що вели б до злочинця.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Чорнильно-чорне серце» Роберта Ґалбрейта українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чорнильно-чорне серце» Роберта Ґалбрейта

Одна відповідь до “Чорнильно-чорне серце”

  1. Настя Настя сказав:

    Підкажіть, коли буде книга?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *