«Чотири після півночі (збірник)» Стівен Кінг

«Чотири після півночі (збірник)» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4418 переглядів
4418 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Чотири після півночі (збірник)» Стівена Кінга (анотація)

Книга «Чотири після півночі» (збірник) – зібрання найяскравіших повістей легендарного Короля жахів. Чотири твори, об’єднані під однією обкладинкою, представляють різноманітні жанри, в яких працював Стівен Кінг. Читачі зустрінуть тут і наукову фантастику, і сцени трилера та детективних розслідувань, і проблеми міжособистісних стосунків та конфліктів, і містичне відлуння жахів. Окрім того, на прихильників творчості письменника чекає сюрприз – згадування інших творів Кінга та використання їхніх елементів у сюжетних лініях.

Ви коли-небудь мріяли про подорож у часі? Тоді вмощуйтесь зручніше на літаку, що везе одинадцять пасажирів у минуле. Повість «Лангольєри» – фантастично-пригодницький твір з глибоким психологізмом, в якому як на долоні розкривається неідеальність людської душі. Люди не вміють прощати, безкорисливо допомагати, бути відвертими та милосердними. Амбіції та егоїзм будуть покарані. Зустріч з чудовиськами, які поїдають минуле – дуже символічний елемент сюжету, який змушує не лише захоплюватися оповіддю, а й переосмислювати власне «Я».

Інша повість книги «Бібліотечний полісмен» – яскраве нагадування читачам про правильне поводження зі своїми страхами. Вони завжди можуть ожити – і тоді уявні речі стають жахливою реальністю. Так сталося і з головним героєм твору Семом Піблзом, який випадково загубив дві бібліотечні книги. Бібліотечний полісмен прийшов з дитячих спогадів, щоб покарати «неслухняного хлопчика”.

Два інших твори збірки «Таємне вікно, таємний сад» та «Сонячний пес» – яскравий приклад того, як звичайне життя з безліччю побутових дрібниць може перетворитися на справжню пастку. Чи зможуть вибратися звідти головні герої? Слідкуючи за ними, відразу згадуєш себе – свої почуття та емоції, страхи та зобов’язання, прагнення та ілюзії. У що виллється гонитва за своїми захопленнями та слабкостями, ви дізнаєтеся, якщо вирішите скачати «Чотири після півночі» (збірник) Стівена Кінга.

«Чотири після півночі» (збірник) буде цікаво читати онлайн всім, хто хоче не лише полоскотати собі нерви, а й замислитися над цінностями життя та наслідками своїх дій. Цю книгу всі бажаючі знайдуть в нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub та rtf.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Чотири після півночі (збірник)» Стівена Кінга та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Чотири після півночі (збірник)» Стівена Кінга: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Чотири після півночі (збірник)» Стівена Кінга і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Чотири після півночі (збірник)» Стівена Кінга

Забавная штука – время. Когда ты садишься в автобус, кажется, что он увезет тебя недалеко, может, на другую окраину города. Но вдруг – бах! И ты уже проехал полконтинента.

Лангольеры

Без этой способности к самообману человеческая цивилизация была бы еще безумнее.(Секретное окно,секретный сад)

Уста могут говорить, но истории не получится, если не будет внимательно слушающего уха.

Эми поднялась на ноги, слыша женский вой, словно собака выла на луну. Она подумала, что это, наверное, не собака. Она подумала, что это, наверное, воет она сама.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чотири після півночі (збірник)» Стівена Кінга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *