«Чотири сезони (збірник)» Стівен Кінг

«Чотири сезони (збірник)» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1420 переглядів
1420 переглядів

Про книгу «Чотири сезони (збірник)» Стівена Кінга

Жахи непідвладні законам природи – вони відбуваються в будь-яку погоду: коли яскраво світить сонце або ллє дощ, коли прокидаються від зимового сну перші квіти або осінні пейзажі змушують милуватися красою природи. Стівен Кінг яскраво показав, що людське життя сповнене душевного болю та неймовірних страждань, а зміна сезонів лише доводить плинність часу. Книга «Чотири сезони (збірник)» – зібрання чотирьох повістей у жанрі хорору та психологічного трилеру, кожна з яких присвячена певному сезону.

До збірки увійшли твори «Рита Гейворт і втеча з Шоушенку», «Здібний учень», «Тіло» і «Метод дихання». Кожен з них – не вигадка фантазії, а жахлива реальність, що так лякає в сюжетах майстра хорору.

Що робити людині, коли її несправедливо засуджують до довічного ув’язнення в найстрашнішій в’язниці? Підкоритися долі та спокійно прийняти знущання? Головний герой повісті «Рита Гейворт і втеча з Шоушенку» Енді Дюфрейн виявився не таким – він вирішив зробити майже фантастичну річ – влаштувати втечу звідти, звідки жоден ще не втікав. Якщо ви вирішите скачати «Чотири сезони (збірник)» Стівена Кінга, ви дізнаєтеся, чим завершиться ця неймовірна історія про незламний дух і непереборне прагнення до свободи.

Інші твори книги також вражають драматизмом подій та змушують читача затамувати подих до останніх рядків. Повість «Метод дихання» (її інша назва – «Зимова казка») – хвилююча розповідь однієї жінки про народження дивної дитини, яку навіть важко назвати людською істотою.

Твір «Здібний учень» – драма внутрішнього падіння та поступового сходження з розуму здібного хлопця, який потрапив до полону ідейних переконань божевільного нациста. Повість «Тіло» змусить читача здригатися від атмосфери постійного напруження, коли кілька підлітків, рятуючись від нудьги, йдуть до лісової хащі, щоб подивитися на загадковий труп…

«Чотири сезони (збірник)» – це занурення до людської свідомості та підсвідомості, прагнення письменника витягнути звідти наші страхи, приховані бажання та сміливо подивитися їм в очі. Усі бажаючі можуть читати онлайн цю книгу в нашій електронній бібліотеці та отримати її безкоштовно й без реєстрації у форматах fb2, txt, epub або rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Чотири сезони (збірник)» Стівена Кінга

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чотири сезони (збірник)» Стівена Кінга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *