«Чотири шаблі» Юрій Яновський

«Чотири шаблі» Юрій Яновський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
933 переглядів
933 переглядів

Короткий зміст книги «Чотири шаблі» Юрія Яновського (анотація)

З моменту виходу книги «Чотири шаблі» пройшло майже століття, проте цей шедевр до наших днів користується шаленою популярністю серед фанатів драматичного роману. Повість в найкращих традиціях свого жанру затягує неймовірно гострим та бурхливим сюжетом, щирою любов’ю між героями, цікавими історичними фактами, про які поціновувачі класичної літератури навіть не здогадувались.

Автор пропонує мандрівку в далеке минуле – період, коли світом та людськими почуттями правила холодна зброя. Через які випробування прийдеться пройти двом люблячим одне одного серцям? Чи зможуть вони зберегти свої почуття? Відповіді ви дізнаєтесь, почавши читати онлайн книгу «Чотири шаблі» Юрія Яновського українською мовою.

Громадянська війна стрімко набирає обороти. Люди не знають, на чиїй стороні їм воювати. В хмарах з пилу, страху і брехні змішалося все. Герої книги змушені боротись за свою незалежність, кожен раз наражаючи себе та своїх рідних на небезпеку.

На фоні кровопролитних боїв за майбутнє розкривається велике кохання. Двоє молодих людей роблять все, щоб врятувати свої відносини, однак навіть вони починають втрачати надію. Чи вистачить у героїв сили, щоб рухатись далі? Чи наважаться вони на рішучий крок? Дізнаєтесь, якщо вирішите скачати книгу «Чотири шаблі» Юрія Яновського безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Чотири шаблі» Юрія Яновського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Чотири шаблі» Юрія Яновського українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чотири шаблі» Юрія Яновського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *