«Чотири шаблі» Юрій Яновський

«Чотири шаблі» Юрій Яновський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
441 переглядів
441 переглядів

Про книгу «Чотири шаблі» Юрія Яновського

З моменту виходу книги «Чотири шаблі» пройшло майже століття, проте цей шедевр до наших днів користується шаленою популярністю серед фанатів драматичного роману. Повість в найкращих традиціях свого жанру затягує неймовірно гострим та бурхливим сюжетом, щирою любов’ю між героями, цікавими історичними фактами, про які поціновувачі класичної літератури навіть не здогадувались.

Автор пропонує мандрівку в далеке минуле – період, коли світом та людськими почуттями правила холодна зброя. Через які випробування прийдеться пройти двом люблячим одне одного серцям? Чи зможуть вони зберегти свої почуття? Відповіді ви дізнаєтесь, почавши читати онлайн книгу «Чотири шаблі» Юрія Яновського українською мовою.

Громадянська війна стрімко набирає обороти. Люди не знають, на чиїй стороні їм воювати. В хмарах з пилу, страху і брехні змішалося все. Герої книги змушені боротись за свою незалежність, кожен раз наражаючи себе та своїх рідних на небезпеку.

На фоні кровопролитних боїв за майбутнє розкривається велике кохання. Двоє молодих людей роблять все, щоб врятувати свої відносини, однак навіть вони починають втрачати надію. Чи вистачить у героїв сили, щоб рухатись далі? Чи наважаться вони на рішучий крок? Дізнаєтесь, якщо вирішите скачати книгу «Чотири шаблі» Юрія Яновського безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Чотири шаблі» Юрія Яновського

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чотири шаблі» Юрія Яновського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *